HP Z23n G2 Display
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 1JS06A4#ABB
Prekės kodas (MPN): 1JS06A4#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 314,87 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Z23n G2 - LED monitor - Full HD (1080p) - 23" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 23" |
| Energy class: | Class E |
| Energy consumption per year: | 31 kWh |
| Power consumption (on mode): | 17 W |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | AH-IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 94% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Space Silver, black pearl chin |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 50.93 cm x 20.5 cm x 45.72 cm |
| Weight: | 5.9 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, TUV S, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, WEEE, ICES, cTUVus, MEPS, E-Standby, KC, ERP, CE |
Aprašymas Be a productive powerhouse with the sleek HP Z23n G2 23-inch Display. This virtually seamless Full HD display is factory-tested for reliability and longevity with integrated color calibration, uninterrupted multi-screen tiling, and expansive device connections. Funkcijos Multi-task without disruptions across multiple displays with a 3-sided micro-edge bezel on each screen Get stunning visuals from the 1920 x 1080 resolution, 16:9 aspect ratio, 23" diagonal IPS screen and over 2 million pixels Consistent, accurate color between displays and from project to project is easier than ever with factory color calibration from the very first time you power on Work comfortably with adjustable tilt, height, and swivel settings Connect easily with ports that include a two-port USB 3.0 hub and VGA, HDMI, and DisplayPort connections |
| Product description: | HP Z23n G2 - LED monitor - Full HD (1080p) - 23" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 23" |
| Energy class: | Class E |
| Energy consumption per year: | 31 kWh |
| Power consumption (on mode): | 17 W |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | AH-IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 94% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Space Silver, black pearl chin |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 50.93 cm x 20.5 cm x 45.72 cm |
| Weight: | 5.9 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | VCCI, BSMI, TUV S, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, WEEE, ICES, cTUVus, MEPS, E-Standby, KC, ERP, CE |
Aprašymas
Be a productive powerhouse with the sleek HP Z23n G2 23-inch Display. This virtually seamless Full HD display is factory-tested for reliability and longevity with integrated color calibration, uninterrupted multi-screen tiling, and expansive device connections.
Funkcijos
Multi-task without disruptions across multiple displays with a 3-sided micro-edge bezel on each screen
Get stunning visuals from the 1920 x 1080 resolution, 16:9 aspect ratio, 23" diagonal IPS screen and over 2 million pixels
Consistent, accurate color between displays and from project to project is easier than ever with factory color calibration from the very first time you power on
Work comfortably with adjustable tilt, height, and swivel settings
Connect easily with ports that include a two-port USB 3.0 hub and VGA, HDMI, and DisplayPort connections