HP Z22n G2 21.5inch Display
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 1JS05A4#ABB
Prekės kodas (MPN): 1JS05A4#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 302,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Z22n G2 - LED monitor - Full HD (1080p) - 21.5" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 21.5" |
| Energy class: | Class E |
| Energy consumption per year: | 29 kWh |
| Power consumption (on mode): | 14 W |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.24795 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 95% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Space Silver, black pearl chin, die-cast aluminium base with black pearl paint |
| Dimensions (wxdxh): | 48.82 cm x 20.5 cm x 44.96 cm |
| Weight: | 5.3 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, VCCI, BSMI, GS, TUV S, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, WEEE, ICES, cTUVus, MEPS, KC, |
Aprašymas Create a captivating view with minimal visual disruptions with the HP Z22n narrow-bezel IPS display. Nearly borderless on three sides, it also features factory color calibration for consistent color between projects and displays and flexible device connectivity. Funkcijos Impressive continuous imagery Color accuracy the first time and every time |
| Product description: | HP Z22n G2 - LED monitor - Full HD (1080p) - 21.5" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 21.5" |
| Energy class: | Class E |
| Energy consumption per year: | 29 kWh |
| Power consumption (on mode): | 14 W |
| Features: | USB 3.0 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.24795 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 95% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Space Silver, black pearl chin, die-cast aluminium base with black pearl paint |
| Dimensions (wxdxh): | 48.82 cm x 20.5 cm x 44.96 cm |
| Weight: | 5.3 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, VCCI, BSMI, GS, TUV S, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, WEEE, ICES, cTUVus, MEPS, KC, |
Aprašymas
Create a captivating view with minimal visual disruptions with the HP Z22n narrow-bezel IPS display. Nearly borderless on three sides, it also features factory color calibration for consistent color between projects and displays and flexible device connectivity.
Funkcijos
Impressive continuous imagery
Color accuracy the first time and every time