HP Z G3 Conferencing Speaker Bar
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 32C42AA
Prekės kodas (MPN): 32C42AA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 120,27 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Z G3 - sound bar - for conference system |
| Product type: | Sound bar - for conference system |
| Speaker type: | Active |
| Amplifier: | Integrated |
| Speaker details: | Sound bar - stereo x 2 - active |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 3.7 cm x 42 cm x 5.8 cm |
| Weight: | 470 g |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | HP Z24f G3, Z24n G3, Z24u G3, Z25xs G3, Z27k G3, Z27q G3, Z27u G3, Z27xs G3 |
HP Z G3 Conferencing Speaker Bar |
| Product description: | HP Z G3 - sound bar - for conference system |
| Product type: | Sound bar - for conference system |
| Speaker type: | Active |
| Amplifier: | Integrated |
| Speaker details: | Sound bar - stereo x 2 - active |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 3.7 cm x 42 cm x 5.8 cm |
| Weight: | 470 g |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | HP Z24f G3, Z24n G3, Z24u G3, Z25xs G3, Z27k G3, Z27q G3, Z27u G3, Z27xs G3 |
HP Z G3 Conferencing Speaker Bar