HP X27 Gaming 27inch IPS FHD
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 2V6B4AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 2V6B4AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 313,03 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP X27 Gaming Monitor - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class F |
| Energy consumption per year: | 26 kWh |
| Power consumption (on mode): | 26 W |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.311 mm |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 1 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Gaming: | Yes |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 100 - 240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.35 cm x 21.15 cm x 51.24 cm |
| Weight: | 6.9 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Compliant standards: | TUV GS, VCCI, BSMI, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, cTUVus, KC, CEL, EAC, ISC, RCM |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas Play longer, comfier, and with amazing accuracy on this sweet gaming monitor. Funkcijos Game in comfort Believing is seeing Smooth moves A display of responsibility |
| Product description: | HP X27 Gaming Monitor - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class F |
| Energy consumption per year: | 26 kWh |
| Power consumption (on mode): | 26 W |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync Premium |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 165 Hz |
| Pixel pitch: | 0.311 mm |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 1 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Gaming: | Yes |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 100 - 240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.35 cm x 21.15 cm x 51.24 cm |
| Weight: | 6.9 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Compliant standards: | TUV GS, VCCI, BSMI, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, cTUVus, KC, CEL, EAC, ISC, RCM |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas
Play longer, comfier, and with amazing accuracy on this sweet gaming monitor.
Funkcijos
Game in comfort
Believing is seeing
Smooth moves
A display of responsibility