HP OfficeJet Pro 9720e Wide Format Prntr
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 53N95B#629
Prekės kodas (MPN): 53N95B#629
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 18 vnt. 1-5 d.d. 18 / - vnt. | 312,18 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Officejet Pro 9720e Wide Format All-in-One - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Localisation: | Western Europe (excluding United Kingdom, Ireland, Lithuania, Latvia) |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | HP Thermal Inkjet - 4-ink |
| Monthly duty cycle (max): | 30000 pages |
| Recommended monthly volume: | 250 - 1500 pages |
| Max copying speed: | Up to 18 ppm (mono) / up to 13 ppm (colour) |
| Max copying resolution: | Up to 600 dpi (mono) / up to 600 dpi (colour) |
| Max printing speed: | Up to 22 ppm (mono) / up to 18 ppm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi (mono) / up to 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 1200 dpi |
| Display: | 2.7" |
| Original size: | 76 x 127 mm (min) - A3/Ledger (297 x 432 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 35 sheets |
| Media size: | 76 x 127 mm (min) - 297 x 431.8 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, cards, labels, photo paper, thick paper, glossy paper, matte paper |
| Standard media capacity: | 250 sheets |
| Max media capacity: | 250 sheets |
| Output trays capacity: | 75 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, Wi-Fi(ac), Bluetooth LE |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Scan to PC, HP+ enabled, HP Instant Ink, scan to e-mail, scan to PDF, Quiet Mode, Mopria certified, border |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 58.1 cm x 44.5 cm x 30.6 cm |
| Weight: | 14.6 kg |
| Enclosure colour: | Cement |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas Say hello to the wide format professional color inkjet printer for your growing business. From reports to drawings, easily share and print across multiple devices. Funkcijos Easy setup Print up to A3 wide format True-to-screen prints with P3 250-sheet input tray Automatic document feeder Instant Ink ready |
| Product description: | HP Officejet Pro 9720e Wide Format All-in-One - multifunction printer - colour |
| Device type: | Multifunction printer |
| Localisation: | Western Europe (excluding United Kingdom, Ireland, Lithuania, Latvia) |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | HP Thermal Inkjet - 4-ink |
| Monthly duty cycle (max): | 30000 pages |
| Recommended monthly volume: | 250 - 1500 pages |
| Max copying speed: | Up to 18 ppm (mono) / up to 13 ppm (colour) |
| Max copying resolution: | Up to 600 dpi (mono) / up to 600 dpi (colour) |
| Max printing speed: | Up to 22 ppm (mono) / up to 18 ppm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi (mono) / up to 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 1200 dpi |
| Display: | 2.7" |
| Original size: | 76 x 127 mm (min) - A3/Ledger (297 x 432 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 35 sheets |
| Media size: | 76 x 127 mm (min) - 297 x 431.8 mm (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, cards, labels, photo paper, thick paper, glossy paper, matte paper |
| Standard media capacity: | 250 sheets |
| Max media capacity: | 250 sheets |
| Output trays capacity: | 75 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, LAN, Wi-Fi(ac), Bluetooth LE |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Scan to PC, HP+ enabled, HP Instant Ink, scan to e-mail, scan to PDF, Quiet Mode, Mopria certified, border |
| Power: | AC 120/230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 58.1 cm x 44.5 cm x 30.6 cm |
| Weight: | 14.6 kg |
| Enclosure colour: | Cement |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas
Say hello to the wide format professional color inkjet printer for your growing business. From reports to drawings, easily share and print across multiple devices.
Funkcijos
Easy setup
Print up to A3 wide format
True-to-screen prints with P3
250-sheet input tray
Automatic document feeder
Instant Ink ready