HP OfficeJet 8012e AiO A4 color 18ppm
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 228F8B#629
Prekės kodas (MPN): 228F8B#629
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 218,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Officejet 8012e All-in-One - multifunction printer - colour - HP Instant Ink eligible |
| Device type: | Multifunction printer |
| Localisation: | Western Europe (excluding United Kingdom, Ireland) |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | HP Thermal Inkjet - 4-ink |
| Monthly duty cycle (max): | 20000 pages |
| Recommended monthly volume: | 800 pages |
| Max copying speed: | Up to 13 ppm (mono) / up to 7 ppm (colour) |
| Max copying resolution: | Up to 600 dpi (mono) / up to 600 dpi (colour) |
| Max printing speed: | Up to 18 ppm (mono) / up to 10 ppm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi (mono) / up to 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 1200 dpi |
| Display: | 2.2" |
| Original size: | 127 x 127 mm (min) - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 35 sheets |
| Media size: | 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, recycled paper, photo paper, light-weight paper, glossy paper, matte paper |
| Standard media capacity: | 225 sheets |
| Max media capacity: | 225 sheets |
| Output trays capacity: | 60 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | HP Auto Wireless Connect, scan to PC, HP Instant Ink, print from mobile devices, scan to PDF |
| Dimensions (wxdxh): | 46 cm x 34.12 cm x 23.4 cm |
| Weight: | 8.2 kg |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas Count on fast print speeds up to 20 ppm, automatic two-sided printing, easy mobile printing, and reliable Wi-Fi connectivity. This is an HP+ enabled printer. Choose HP+ at product setup to activate benefits. HP+ requires an HP account, ongoing connection to the internet, and exclusive use of Original HP Ink cartridges for the life of the printer. Funkcijos Color multifunction printer - perfect for home office and SMBs Print, copy, scan Paper size - A4 Connectivity - self-healing wireless; Apple AirPrint; Mobile Apps; Wi-Fi Direct Printing; Mopria certified; HP Smart App 35-sheet ADF; two-sided printing; black and white touchscreen |
| Product description: | HP Officejet 8012e All-in-One - multifunction printer - colour - HP Instant Ink eligible |
| Device type: | Multifunction printer |
| Localisation: | Western Europe (excluding United Kingdom, Ireland) |
| Printing technology: | Ink-jet (colour) |
| Inkjet technology: | HP Thermal Inkjet - 4-ink |
| Monthly duty cycle (max): | 20000 pages |
| Recommended monthly volume: | 800 pages |
| Max copying speed: | Up to 13 ppm (mono) / up to 7 ppm (colour) |
| Max copying resolution: | Up to 600 dpi (mono) / up to 600 dpi (colour) |
| Max printing speed: | Up to 18 ppm (mono) / up to 10 ppm (colour) |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi (mono) / up to 4800 x 1200 dpi (colour) |
| Scanning: | 1200 x 1200 dpi |
| Display: | 2.2" |
| Original size: | 127 x 127 mm (min) - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 35 sheets |
| Media size: | 76.2 x 127 mm (min) - Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, plain paper, recycled paper, photo paper, light-weight paper, glossy paper, matte paper |
| Standard media capacity: | 225 sheets |
| Max media capacity: | 225 sheets |
| Output trays capacity: | 60 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | Wi-Fi(n) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | HP Auto Wireless Connect, scan to PC, HP Instant Ink, print from mobile devices, scan to PDF |
| Dimensions (wxdxh): | 46 cm x 34.12 cm x 23.4 cm |
| Weight: | 8.2 kg |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas
Count on fast print speeds up to 20 ppm, automatic two-sided printing, easy mobile printing, and reliable Wi-Fi connectivity.
This is an HP+ enabled printer. Choose HP+ at product setup to activate benefits. HP+ requires an HP account, ongoing connection to the internet, and exclusive use of Original HP Ink cartridges for the life of the printer.
Funkcijos
Color multifunction printer - perfect for home office and SMBs
Print, copy, scan
Paper size - A4
Connectivity - self-healing wireless; Apple AirPrint; Mobile Apps; Wi-Fi Direct Printing; Mopria certified; HP Smart App
35-sheet ADF; two-sided printing; black and white touchscreen