HP NVIDIA Quadro P4000 8GB Graphics
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 1ME40AA
Prekės kodas (MPN): 1ME40AA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1835,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | NVIDIA Quadro P4000 - graphics card - Quadro P4000 - 8 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Graphics engine: | NVIDIA Quadro P4000 |
| Memory: | 8 GB GDDR5 |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | 4 x DisplayPort |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.5, Vulkan |
| Dimensions (wxdxh): | 24.13 cm x 11.17 cm |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | Workstation Z2 G4 (MT), Z240 (MT, tower), Z4 G4, Z440, Z640, Z8 G4, Z840 |
Aprašymas Fueled by NVIDIA Pascal, NVIDIA's most powerful GPU architecture ever, the Quadro products bring a whole level of performance and innovative capabilities to visual computing on the desktop. Create revolutionary products. Design ground-breaking architecture. Run the most complex simulations. Tell spectacularly vivid stories in VR. Use deep learning to do it all better and faster. Funkcijos Blazing fast performance Massive memory capacity Ultimate visual workspace |
| Product description: | NVIDIA Quadro P4000 - graphics card - Quadro P4000 - 8 GB |
| Device type: | Graphics card |
| Graphics engine: | NVIDIA Quadro P4000 |
| Memory: | 8 GB GDDR5 |
| Max resolution: | 7680 x 4320 |
| Max monitors supported: | 4 |
| Interfaces details: | 4 x DisplayPort |
| Api supported: | DirectX 12, OpenGL 4.5, Vulkan |
| Dimensions (wxdxh): | 24.13 cm x 11.17 cm |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | Workstation Z2 G4 (MT), Z240 (MT, tower), Z4 G4, Z440, Z640, Z8 G4, Z840 |
Aprašymas
Fueled by NVIDIA Pascal, NVIDIA's most powerful GPU architecture ever, the Quadro products bring a whole level of performance and innovative capabilities to visual computing on the desktop. Create revolutionary products. Design ground-breaking architecture. Run the most complex simulations. Tell spectacularly vivid stories in VR. Use deep learning to do it all better and faster.
Funkcijos
Blazing fast performance
Massive memory capacity
Ultimate visual workspace