HP Mouse OMEN Vector Mouse
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 8BC53AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 8BC53AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 79,37 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | OMEN by HP Vector - mouse - USB 2.0 - black |
| Device type: | Mouse |
| Connectivity technology: | Wired - USB 2.0 |
| Colour: | Black |
| Orientation: | Right-handed |
| Dimensions (wxdxh): | 7.45 cm x 12.8 cm x 4.1 cm |
| Weight: | 145 g |
| Localisation: | English / Europe |
| Buttons qty: | 6 |
| Movement resolution: | 16000 dpi |
| Performance: | 50 G maximum acceleration, 125/250/500/1000 reports per second, realtime sensitivity switching 100 - 16000 |
| Features: | Braided cable, 6 programmable buttons, OMRON switches, palm grip, claw grip, customisable lighting effects |
| Cable length: | 20 cm |
| Os required: | Windows 10 or later |
| Designed for: | HP 21, 22, 24, 27; Pavilion 24, 27, 32, TP01 |
HP Mouse OMEN Vector Mouse |
| Product description: | OMEN by HP Vector - mouse - USB 2.0 - black |
| Device type: | Mouse |
| Connectivity technology: | Wired - USB 2.0 |
| Colour: | Black |
| Orientation: | Right-handed |
| Dimensions (wxdxh): | 7.45 cm x 12.8 cm x 4.1 cm |
| Weight: | 145 g |
| Localisation: | English / Europe |
| Buttons qty: | 6 |
| Movement resolution: | 16000 dpi |
| Performance: | 50 G maximum acceleration, 125/250/500/1000 reports per second, realtime sensitivity switching 100 - 16000 |
| Features: | Braided cable, 6 programmable buttons, OMRON switches, palm grip, claw grip, customisable lighting effects |
| Cable length: | 20 cm |
| Os required: | Windows 10 or later |
| Designed for: | HP 21, 22, 24, 27; Pavilion 24, 27, 32, TP01 |
HP Mouse OMEN Vector Mouse