HP Mini-in-One 24inch Display
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 7AX23AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 7AX23AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 579,73 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Mini-in-One 24 - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 23.8" |
| Energy class: | Class E |
| Power consumption (on mode): | 17.8 W |
| Features: | USB 3.1 Gen 1 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 800000:1 (dynamic) |
| Response time: | 14 ms (grey-to-grey), 5 ms (overdrive) |
| Colour gamut: | 72% NTSC |
| Input connectors: | DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black, silver (stand) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 53.96 cm x 24.2 cm x 50.38 cm |
| Weight: | 7.2 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, CSA, UL, VCCI, BSMI, NOM, TUV S, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, MEPS, KC |
Aprašymas Maximize your workspace with the Mini-in-One display that fully encloses a USFF PC and is purpose-built to seamlessly connect, contain, secure, and power your Mini - from this generation to the next. Multi-task like a pro in Full HD resolution, and add your USB devices at the display. Funkcijos Large-screen views Find your comfort zone Divide and conquer |
| Product description: | HP Mini-in-One 24 - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 23.8" |
| Energy class: | Class E |
| Power consumption (on mode): | 17.8 W |
| Features: | USB 3.1 Gen 1 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 800000:1 (dynamic) |
| Response time: | 14 ms (grey-to-grey), 5 ms (overdrive) |
| Colour gamut: | 72% NTSC |
| Input connectors: | DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black, silver (stand) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 53.96 cm x 24.2 cm x 50.38 cm |
| Weight: | 7.2 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, CSA, UL, VCCI, BSMI, NOM, TUV S, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, MEPS, KC |
Aprašymas
Maximize your workspace with the Mini-in-One display that fully encloses a USFF PC and is purpose-built to seamlessly connect, contain, secure, and power your Mini - from this generation to the next. Multi-task like a pro in Full HD resolution, and add your USB devices at the display.
Funkcijos
Large-screen views
Find your comfort zone
Divide and conquer