HP M27m 68.5cm Conferencing Monitor (EN)
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 678U8AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 678U8AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 516,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP M27m Conferencing Monitor - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class E |
| Energy consumption per year: | 20 kWh |
| Features: | 5.0 megapixel camera, USB 3.2 Gen 1/USB-C hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Pixel pitch: | 0.3114 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 8000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Audio input: | Dual array microphone |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black stand, black head |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.2 cm x 21.14 cm x 54.4 cm |
| Weight: | 7.3 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | CSA, UL, VCCI, C-Tick, GS, NOM, CB, CCC, FCC, ETL, ISO 9241-307, KCC, Energy-using Products (EuP) Lot 6, W |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
HP M27m 68.5cm 27inch FHD Conferencing Monitor HDMI (EN) |
| Product description: | HP M27m Conferencing Monitor - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class E |
| Energy consumption per year: | 20 kWh |
| Features: | 5.0 megapixel camera, USB 3.2 Gen 1/USB-C hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Pixel pitch: | 0.3114 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 8000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Audio input: | Dual array microphone |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black stand, black head |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.2 cm x 21.14 cm x 54.4 cm |
| Weight: | 7.3 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | CSA, UL, VCCI, C-Tick, GS, NOM, CB, CCC, FCC, ETL, ISO 9241-307, KCC, Energy-using Products (EuP) Lot 6, W |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
HP M27m 68.5cm 27inch FHD Conferencing Monitor HDMI (EN)