HP M24m 60.4cm Conferencing Monitor (EN)
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 678U5AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 678U5AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 459,32 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP M24m Conferencing Monitor - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy class: | Class E |
| Energy consumption per year: | 16 kWh |
| Features: | 5.0 megapixel camera, USB 3.2 Gen 1/USB-C hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 8000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Audio input: | Dual array microphone |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black stand, black head |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 53.95 cm x 21.14 cm x 52.34 cm |
| Weight: | 6.3 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | CSA, UL, VCCI, C-Tick, GS, NOM, CB, CCC, FCC, ETL, ISO 9241-307, KCC, Energy-using Products (EuP) Lot 6, W |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Discover the HP M24m Conferencing Monitor, designed to enhance your video conferencing and daily work experience. This 24-inch monitor delivers Full HD 1080p resolution for visuals and vibrant colors, thanks to its 99% sRGB color gamut and LED backlight technology. The built-in dual array microphone with noise-canceling ensures your voice is heard clearly, while the integrated 5.0 megapixel camera and stereo speakers make it perfect for video calls and online meetings. Ergonomically designed, it offers height, swivel, and tilt adjustments, allowing you to find the perfect viewing angle and reduce physical strain. The monitor also features a comprehensive suite of connectivity options, including HDMI, DisplayPort, and a USB-C hub, making it easy to connect all your devices. With HP Eye Ease and Low Blue Light technology, it's built to minimize eye strain during long working hours. The HP M24m Conferencing Monitor is a gateway to a more efficient, comfortable, and connected workspace. Funkcijos 24-inch Full HD 1080p display with LED backlight for visuals Dual array microphone with noise-canceling for clear communication 99% sRGB color gamut for a wide spectrum of colors Built-in 5.0 megapixel camera and stereo speakers for high-quality video conferencing Adjustable display with height, swivel, and tilt for ergonomic comfort |
| Product description: | HP M24m Conferencing Monitor - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy class: | Class E |
| Energy consumption per year: | 16 kWh |
| Features: | 5.0 megapixel camera, USB 3.2 Gen 1/USB-C hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 8000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey) |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| Audio input: | Dual array microphone |
| Display position adjustments: | Height, swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black stand, black head |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 53.95 cm x 21.14 cm x 52.34 cm |
| Weight: | 6.3 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | CSA, UL, VCCI, C-Tick, GS, NOM, CB, CCC, FCC, ETL, ISO 9241-307, KCC, Energy-using Products (EuP) Lot 6, W |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Discover the HP M24m Conferencing Monitor, designed to enhance your video conferencing and daily work experience. This 24-inch monitor delivers Full HD 1080p resolution for visuals and vibrant colors, thanks to its 99% sRGB color gamut and LED backlight technology. The built-in dual array microphone with noise-canceling ensures your voice is heard clearly, while the integrated 5.0 megapixel camera and stereo speakers make it perfect for video calls and online meetings.
Ergonomically designed, it offers height, swivel, and tilt adjustments, allowing you to find the perfect viewing angle and reduce physical strain. The monitor also features a comprehensive suite of connectivity options, including HDMI, DisplayPort, and a USB-C hub, making it easy to connect all your devices. With HP Eye Ease and Low Blue Light technology, it's built to minimize eye strain during long working hours. The HP M24m Conferencing Monitor is a gateway to a more efficient, comfortable, and connected workspace.
Funkcijos
24-inch Full HD 1080p display with LED backlight for visuals
Dual array microphone with noise-canceling for clear communication
99% sRGB color gamut for a wide spectrum of colors
Built-in 5.0 megapixel camera and stereo speakers for high-quality video conferencing
Adjustable display with height, swivel, and tilt for ergonomic comfort