HP M24fw FHD IPS Monitor 24inch
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 2D9K1AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 2D9K1AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 327,44 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP M24fw - M-Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy class: | Class E |
| Power consumption (on mode): | 15 W |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, VGA |
| Display position adjustments: | Tilt |
| Screen coating: | Anti-glare 3H hardness |
| Voltage: | (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 53.58 cm x 17.72 cm x 39.68 cm |
| Weight: | 2.5 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | TUV, VCCI, BSMI, NOM, CB, CCC, FCC, ISO 9241-307, KCC, Energy-using Products (EuP) Lot 6, WEEE, ICES, cTUV |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas Lose yourself in the picture-perfect immersion of this massive canvas, designed to redefine comfort, wellness, and sustainability. Play, work, or simply stare into the new definition of high definition. Funkcijos The new definition of high definition Looks good, feels good, does good Streamlined & seamless Easily personalize and adjust your display HP Eye Ease with Eyesafe certification Step up to the best FHD display / 1080p display Cable management Highly accurate color Sustainable design |
| Product description: | HP M24fw - M-Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 24" |
| Energy class: | Class E |
| Power consumption (on mode): | 15 W |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (grey-to-grey with overdrive) |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | HDMI, VGA |
| Display position adjustments: | Tilt |
| Screen coating: | Anti-glare 3H hardness |
| Voltage: | (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 53.58 cm x 17.72 cm x 39.68 cm |
| Weight: | 2.5 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | TUV, VCCI, BSMI, NOM, CB, CCC, FCC, ISO 9241-307, KCC, Energy-using Products (EuP) Lot 6, WEEE, ICES, cTUV |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas
Lose yourself in the picture-perfect immersion of this massive canvas, designed to redefine comfort, wellness, and sustainability. Play, work, or simply stare into the new definition of high definition.
Funkcijos
The new definition of high definition
Looks good, feels good, does good
Streamlined & seamless
Easily personalize and adjust your display
HP Eye Ease with Eyesafe certification
Step up to the best
FHD display / 1080p display
Cable management
Highly accurate color
Sustainable design