HP LD5512 UHD 4K 55inch Display
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 2YD85AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 2YD85AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1355,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP LD5512 Conferencing Display 55" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage |
| Product type: | LED-backlit LCD flat panel display |
| Diagonal class: | 55" |
| Commercial use: | Yes - digital signage |
| Colour: | Black |
| Country kits: | Europe |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Video interface: | HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Pc interface: | VGA (HD-15), DisplayPort |
| Technology: | ADS |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Tv tuner: | No tuner |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class A |
| Power consumption operational: | 130 Watt |
| Power consumption (on mode): | 88 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 128 kWh |
| Dimensions (wxdxh): | 124.16 cm x 6.99 cm x 72.12 cm |
| Weight: | 14 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Share every detail in 3840 x 21601 4K UHD resolution, with more than 8 million pixels, 178-degree viewing angles, and a 55" diagonal screen. For planned and ad-hoc meetings, this 55" display makes collaborating easy in the office of the future. Funkcijos Brilliant imagery Quick set up Stereo audio A display perfect for small to medium huddle rooms |
| Product description: | HP LD5512 Conferencing Display 55" LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage |
| Product type: | LED-backlit LCD flat panel display |
| Diagonal class: | 55" |
| Commercial use: | Yes - digital signage |
| Colour: | Black |
| Country kits: | Europe |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Video interface: | HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Pc interface: | VGA (HD-15), DisplayPort |
| Technology: | ADS |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Tv tuner: | No tuner |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class A |
| Power consumption operational: | 130 Watt |
| Power consumption (on mode): | 88 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 128 kWh |
| Dimensions (wxdxh): | 124.16 cm x 6.99 cm x 72.12 cm |
| Weight: | 14 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Share every detail in 3840 x 21601 4K UHD resolution, with more than 8 million pixels, 178-degree viewing angles, and a 55" diagonal screen. For planned and ad-hoc meetings, this 55" display makes collaborating easy in the office of the future.
Funkcijos
Brilliant imagery
Quick set up
Stereo audio
A display perfect for small to medium huddle rooms