HP LaserJet Pro MFP 4113fdn Printer Mono
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 8X3F8A#ABB
Prekės kodas (MPN): 8X3F8A#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 510,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP LaserJet Pro MFP 4113fdn - multifunction printer - B/W |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Plain paper |
| Localisation: | English / Europe |
| Printing technology: | Laser (monochrome) |
| Monthly duty cycle (max): | 80000 pages |
| Recommended monthly volume: | Up to 4000 pages |
| Max copying speed: | Up to 47 ppm |
| Max copying resolution: | Up to 600 x 600 dpi |
| Max printing speed: | Up to 47 ppm |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 300 x 300 dpi, 203 x 196 dpi, 200 x 100 dpi |
| Scanning: | 1200 x 1200 dpi |
| Display: | 4.3" |
| Original size: | Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 50 sheets |
| Media size: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, postcards, plain paper, light-weight paper, heavy-weight paper, bond paper, coloured paper, let |
| Standard media capacity: | 350 sheets |
| Max media capacity: | 900 sheets |
| Output trays capacity: | 150 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) Yes (scanning) |
| Interface: | Gigabit LAN, USB 2.0, USB 2.0 host |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | 1.2 GHz processor speed, HP Auto-On/Auto-Off Technology, Instant-on Technology, Terrajet Cartridge, Mopria |
| Power: | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 42 cm x 38.6 cm x 30.7 cm |
| Weight: | 12.2 kg |
| Environmental standards: | EPEAT Silver, ENERGY STAR Qualified, Blue Angel |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
HP LaserJet Pro MFP 4113fdn Printer Mono Laser 45ppm USB Ethernet |
| Product description: | HP LaserJet Pro MFP 4113fdn - multifunction printer - B/W |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Plain paper |
| Localisation: | English / Europe |
| Printing technology: | Laser (monochrome) |
| Monthly duty cycle (max): | 80000 pages |
| Recommended monthly volume: | Up to 4000 pages |
| Max copying speed: | Up to 47 ppm |
| Max copying resolution: | Up to 600 x 600 dpi |
| Max printing speed: | Up to 47 ppm |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 300 x 300 dpi, 203 x 196 dpi, 200 x 100 dpi |
| Scanning: | 1200 x 1200 dpi |
| Display: | 4.3" |
| Original size: | Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 50 sheets |
| Media size: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (max) |
| Media type: | Envelopes, postcards, plain paper, light-weight paper, heavy-weight paper, bond paper, coloured paper, let |
| Standard media capacity: | 350 sheets |
| Max media capacity: | 900 sheets |
| Output trays capacity: | 150 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) Yes (scanning) |
| Interface: | Gigabit LAN, USB 2.0, USB 2.0 host |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | 1.2 GHz processor speed, HP Auto-On/Auto-Off Technology, Instant-on Technology, Terrajet Cartridge, Mopria |
| Power: | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 42 cm x 38.6 cm x 30.7 cm |
| Weight: | 12.2 kg |
| Environmental standards: | EPEAT Silver, ENERGY STAR Qualified, Blue Angel |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
HP LaserJet Pro MFP 4113fdn Printer Mono Laser 45ppm USB Ethernet