HP LaserJet Enterprise 700 MFP M725f ML
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): CF067A#B19
Prekės kodas (MPN): CF067A#B19
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 5313,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP LaserJet Enterprise MFP M725f - multifunction printer - B/W |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Plain paper |
| Localisation: | English, German, French, Italian, Spanish / Europe |
| Printing technology: | Laser (monochrome) |
| Monthly duty cycle (max): | 200000 impressions |
| Recommended monthly volume: | 5000 - 20000 pages |
| Max copying speed: | Up to 41 ppm |
| Max copying resolution: | Up to 600 x 600 dpi |
| Max printing speed: | Up to 41 ppm |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 300 x 300 dpi, 400 x 400 dpi, 204 x 98 dpi, 204 x 196 dpi |
| Scanning: | 600 x 600 dpi |
| Display: | 8" |
| Original size: | A3 (297 x 420 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 100 sheets |
| Media size: | 76.2 x 127 mm (min) - 312 x 469.9 mm (max) |
| Media type: | Transparencies, envelopes, plain paper, cards, labels, recycled paper, bond paper, film, heavy-weight pape |
| Standard media capacity: | 1600 sheets |
| Max media capacity: | 1600 sheets |
| Bypass feeder capacity: | 100 sheets |
| Output trays capacity: | 250 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) Yes (scanning) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Gigabit LAN, USB host, USB host (internal) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Document send function, save to USB flash drive, scan to e-mail, scan to network, Hardware Integration Poc |
| Power: | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 74.5 cm x 68.1 cm x 116 cm |
| Weight: | 87.1 kg |
| Environmental standards: | EPEAT Silver, ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas Enable large-volume printing on a wide range of paper sizes - up to A3 - with a 4,600-sheet maximum input capacity. Preview and edit scanning jobs; centrally manage printing policies; safeguard sensitive business information. Ideal for large workgroups who need a high-performance, reliable MFP that prints on a range of paper sizes up to A3, and helps speed work with robust scanning capabilities, a convenient color touchscreen and powerful manageability features. Funkcijos Stay focused on work - paper capacity up to 4,600 sheets and high-capacity cartridges limit interruptions Get impressive document quality with near edge-to-edge printing and a convenient, built-in stapler Print what you need, even on the go - from your smartphone or tablet - using HP ePrint or Apple Airprint Set a swift pace - use this powerful MFP to keep your work moving Save time and make your job easier, using HP Quick Sets Efficiently capture the right content: automatically remove blank pages, preview, edit and control jobs on the large color touchscreen Incorporate paper documents into digital workflows - easily send scans to fax, email, network folders or USB Print right from a memory device via the USB port Monitor your devices with industry-leading tools, including HP web Jetadmin Help protect data both in transit and at rest Enhance security with PIN printing Add safeguards via the hardware integration pocket. Integrate tomorrow's solutions with ease Add security tools - such as card and badge readers - via the hardware integration pocket Help conserve resources and meet corporate environmental goals HP Auto-On/Auto-Off technology helps reduce energy use Easily manage your printers with HP EcoSMART fleet Create and manage environmental printing policies and practices Save paper and cut costs, using automatic two-sided printing Easily recycle Original HP LaserJet toner cartridges through HP Planet Partners |
| Product description: | HP LaserJet Enterprise MFP M725f - multifunction printer - B/W |
| Device type: | Multifunction printer |
| Fax type: | Plain paper |
| Localisation: | English, German, French, Italian, Spanish / Europe |
| Printing technology: | Laser (monochrome) |
| Monthly duty cycle (max): | 200000 impressions |
| Recommended monthly volume: | 5000 - 20000 pages |
| Max copying speed: | Up to 41 ppm |
| Max copying resolution: | Up to 600 x 600 dpi |
| Max printing speed: | Up to 41 ppm |
| Max printing resolution: | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Max fax transmission speed: | 33.6 Kbps |
| Fax resolutions: | 300 x 300 dpi, 400 x 400 dpi, 204 x 98 dpi, 204 x 196 dpi |
| Scanning: | 600 x 600 dpi |
| Display: | 8" |
| Original size: | A3 (297 x 420 mm) (max) |
| Original type: | Sheets |
| Document feeder capacity: | 100 sheets |
| Media size: | 76.2 x 127 mm (min) - 312 x 469.9 mm (max) |
| Media type: | Transparencies, envelopes, plain paper, cards, labels, recycled paper, bond paper, film, heavy-weight pape |
| Standard media capacity: | 1600 sheets |
| Max media capacity: | 1600 sheets |
| Bypass feeder capacity: | 100 sheets |
| Output trays capacity: | 250 sheets |
| Automatic duplexing: | Yes (copying) Yes (printing) Yes (scanning) |
| Connection availability: | Yes |
| Interface: | USB 2.0, Gigabit LAN, USB host, USB host (internal) |
| Airprint enabled: | Yes |
| Office machine features: | Document send function, save to USB flash drive, scan to e-mail, scan to network, Hardware Integration Poc |
| Power: | AC 230 V (50/60Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 74.5 cm x 68.1 cm x 116 cm |
| Weight: | 87.1 kg |
| Environmental standards: | EPEAT Silver, ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas
Enable large-volume printing on a wide range of paper sizes - up to A3 - with a 4,600-sheet maximum input capacity. Preview and edit scanning jobs; centrally manage printing policies; safeguard sensitive business information.
Ideal for large workgroups who need a high-performance, reliable MFP that prints on a range of paper sizes up to A3, and helps speed work with robust scanning capabilities, a convenient color touchscreen and powerful manageability features.
Funkcijos
Stay focused on work - paper capacity up to 4,600 sheets and high-capacity cartridges limit interruptions
Get impressive document quality with near edge-to-edge printing and a convenient, built-in stapler
Print what you need, even on the go - from your smartphone or tablet - using HP ePrint or Apple Airprint
Set a swift pace - use this powerful MFP to keep your work moving
Save time and make your job easier, using HP Quick Sets
Efficiently capture the right content: automatically remove blank pages, preview, edit and control jobs on the large color touchscreen
Incorporate paper documents into digital workflows - easily send scans to fax, email, network folders or USB
Print right from a memory device via the USB port
Monitor your devices with industry-leading tools, including HP web Jetadmin
Help protect data both in transit and at rest
Enhance security with PIN printing
Add safeguards via the hardware integration pocket. Integrate tomorrow's solutions with ease
Add security tools - such as card and badge readers - via the hardware integration pocket
Help conserve resources and meet corporate environmental goals
HP Auto-On/Auto-Off technology helps reduce energy use
Easily manage your printers with HP EcoSMART fleet
Create and manage environmental printing policies and practices
Save paper and cut costs, using automatic two-sided printing
Easily recycle Original HP LaserJet toner cartridges through HP Planet Partners