HP HyperX PF Has 2 Core Wireless
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 8R2E7AA
Prekės kodas (MPN): 8R2E7AA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 81,95 € | |
| S3 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. |
- | 69,27 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HyperX Pulsefire Haste 2 - mouse - 2.4 GHz, Bluetooth 5.2 - white |
| Device type: | Mouse |
| Connectivity technology: | Wireless - 2.4 GHz, Bluetooth 5.2 |
| Colour: | White |
| Dimensions (wxdxh): | 6.68 cm x 12.43 cm x 3.82 cm |
| Weight: | 60 g |
| Wireless receiver: | USB wireless receiver |
| Movement detection technology: | Optical |
| Buttons qty: | 6 |
| Movement resolution: | 12000 dpi |
| Performance: | Polling rate: 1000 Hz, 300 ips tracking speed, 20 million clicks, 35 G maximum acceleration, realtime sens |
| Gaming: | Yes |
| Features: | Polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, symmetrical design, Per-LED RGB lighting |
Aprašymas The HyperX Pulsefire Haste 2 is built for gamers who can't afford to waste a millisecond and want the freedom of wireless connectivity. This sequel has a solid upper shell and keeps its weight and a long battery life of the original Pulsefire Haste, but builds upon it with several refinements. Pulsefire Haste 2 has dual mode wireless connectivity, allowing you to switch between 2.4 GHz wireless and Bluetooth connections, and a charging cable so you can charge while using the mouse in wired mode. A full suite of high-performance HyperX custom components has been built, highlighted by the precision HyperX 26K Sensor with a native dpi of up to 26000 and a tracking speed of up to 650 IPS. The custom HyperX Switches provide tactile, audible feedback on each satisfying click. You'll also enjoy superior physical control of your mouse with smooth, low-friction skates, and the included grip tape. Funkcijos Long hours of battery life Ultra-lightweight design Dual wireless connectivity modes Precision HyperX 26K Sensor |
| Product description: | HyperX Pulsefire Haste 2 - mouse - 2.4 GHz, Bluetooth 5.2 - white |
| Device type: | Mouse |
| Connectivity technology: | Wireless - 2.4 GHz, Bluetooth 5.2 |
| Colour: | White |
| Dimensions (wxdxh): | 6.68 cm x 12.43 cm x 3.82 cm |
| Weight: | 60 g |
| Wireless receiver: | USB wireless receiver |
| Movement detection technology: | Optical |
| Buttons qty: | 6 |
| Movement resolution: | 12000 dpi |
| Performance: | Polling rate: 1000 Hz, 300 ips tracking speed, 20 million clicks, 35 G maximum acceleration, realtime sens |
| Gaming: | Yes |
| Features: | Polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, symmetrical design, Per-LED RGB lighting |
Aprašymas
The HyperX Pulsefire Haste 2 is built for gamers who can't afford to waste a millisecond and want the freedom of wireless connectivity. This sequel has a solid upper shell and keeps its weight and a long battery life of the original Pulsefire Haste, but builds upon it with several refinements. Pulsefire Haste 2 has dual mode wireless connectivity, allowing you to switch between 2.4 GHz wireless and Bluetooth connections, and a charging cable so you can charge while using the mouse in wired mode. A full suite of high-performance HyperX custom components has been built, highlighted by the precision HyperX 26K Sensor with a native dpi of up to 26000 and a tracking speed of up to 650 IPS. The custom HyperX Switches provide tactile, audible feedback on each satisfying click. You'll also enjoy superior physical control of your mouse with smooth, low-friction skates, and the included grip tape.
Funkcijos
Long hours of battery life
Ultra-lightweight design
Dual wireless connectivity modes
Precision HyperX 26K Sensor