HP HyperX Origins 2 65 - Gaming Keyboard
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): B4QS3AA#ABA
Prekės kodas (MPN): B4QS3AA#ABA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 136,98 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HyperX Origins 2 65 - keyboard - 8000 Hz polling rate, 100% anti-ghosting, 1.8 mm key travel - 65% - QWERT |
| Device type: | Keyboard |
| Backlit: | RGB / 16.7 million colours |
| Interface: | USB-C |
| Connectivity technology: | Wired |
| Localization and layout: | QWERTY US |
| Hot keys function: | Media controls, n-key rollover |
| Gaming: | Yes |
| Key switch type: | HyperX Red |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 32.37 cm x 11.4 cm x 4.29 cm |
| Weight: | 692 g |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
HP HyperX Origins 2 65 - Gaming Keyboard |
| Product description: | HyperX Origins 2 65 - keyboard - 8000 Hz polling rate, 100% anti-ghosting, 1.8 mm key travel - 65% - QWERT |
| Device type: | Keyboard |
| Backlit: | RGB / 16.7 million colours |
| Interface: | USB-C |
| Connectivity technology: | Wired |
| Localization and layout: | QWERTY US |
| Hot keys function: | Media controls, n-key rollover |
| Gaming: | Yes |
| Key switch type: | HyperX Red |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 32.37 cm x 11.4 cm x 4.29 cm |
| Weight: | 692 g |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
HP HyperX Origins 2 65 - Gaming Keyboard