HP HyperX Eve 1800 - Gaming Keyboard
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): B7JE0AA#ABA
Prekės kodas (MPN): B7JE0AA#ABA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. | - | 68,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HyperX Eve 1800 - keyboard - 1000 Hz polling rate compact - QWERTY - US - black Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Backlit: | RGB / 16.7 million colours |
| Interface: | USB-C |
| Connectivity technology: | Wired |
| Localization and layout: | QWERTY US |
| Hot keys function: | Media controls |
| Numeric keypad: | Yes |
| Gaming: | Yes |
| Key switch type: | Clicky |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 40.92 cm x 14.46 cm x 3.51 cm |
| Weight: | 653.3 g |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
HP HyperX Eve 1800 - Gaming Keyboard |
| Product description: | HyperX Eve 1800 - keyboard - 1000 Hz polling rate compact - QWERTY - US - black Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Backlit: | RGB / 16.7 million colours |
| Interface: | USB-C |
| Connectivity technology: | Wired |
| Localization and layout: | QWERTY US |
| Hot keys function: | Media controls |
| Numeric keypad: | Yes |
| Gaming: | Yes |
| Key switch type: | Clicky |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 40.92 cm x 14.46 cm x 3.51 cm |
| Weight: | 653.3 g |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
HP HyperX Eve 1800 - Gaming Keyboard