HP HyperX Cloud Mini Wired Multi Headset
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 7G8F3AA
Prekės kodas (MPN): 7G8F3AA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | - | 35,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HyperX Cloud Mini - headset - 3.5 mm jack |
| Product type: | Headset - wired - 3.5 mm jack |
| Recommended use: | Game console, computer |
| Gaming: | Yes |
| Colour: | Multicolour |
| Headphones form factor: | On-ear |
| Connectivity technology: | Wired |
| Headphones technology: | Dynamic |
| Sound output mode: | Stereo |
| Audio specifications: | Frequency Response 20 - 20000 Hz - Sensitivity 83 dBA |
| Impedance: | 94 Ohm |
| Active noise canceling: | Yes |
| Microphone: | Boom |
| Microphone technology: | Electret condenser |
| Microphone operation mode: | Omni-directional |
| Controls: | Sidetone, microphone on/mute |
HP HyperX Cloud Mini Wired Multi Headset |
| Product description: | HyperX Cloud Mini - headset - 3.5 mm jack |
| Product type: | Headset - wired - 3.5 mm jack |
| Recommended use: | Game console, computer |
| Gaming: | Yes |
| Colour: | Multicolour |
| Headphones form factor: | On-ear |
| Connectivity technology: | Wired |
| Headphones technology: | Dynamic |
| Sound output mode: | Stereo |
| Audio specifications: | Frequency Response 20 - 20000 Hz - Sensitivity 83 dBA |
| Impedance: | 94 Ohm |
| Active noise canceling: | Yes |
| Microphone: | Boom |
| Microphone technology: | Electret condenser |
| Microphone operation mode: | Omni-directional |
| Controls: | Sidetone, microphone on/mute |
HP HyperX Cloud Mini Wired Multi Headset