HP HyperX Alloy Origins Blu HX-KB6BLX-US
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 4P5P0AA#ABA
Prekės kodas (MPN): 4P5P0AA#ABA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 164,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HyperX Alloy Origins - keyboard - QWERTY - US - black Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Backlit: | RGB / 16.7 million colours |
| Interface: | USB-C |
| Connectivity technology: | Wired |
| Localization and layout: | QWERTY US |
| Numeric keypad: | Yes |
| Gaming: | Yes |
| Key switch type: | HyperX Blue |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 44.25 cm x 13.25 cm x 3.64 cm |
| Weight: | 1.075 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas The HyperX Alloy Origins is a compact, sturdy keyboard featuring custom HyperX mechanical switches designed to give gamers the excellent blend of style, performance, and reliability. These key switches have exposed LEDs for stunning lighting with an actuation force and travel distance elegantly balanced for responsiveness and accuracy. Alloy Origins is built with a full aluminum body so it stays rigid and stable when keystrokes are flying, and also features keyboard feet that let you choose from three different tilt levels. Its sleek, compact design frees up space for mouse movement, and it also features a detachable USB Type-C cable for supreme portability. Funkcijos HyperX mechanical switches Full aircraft-grade aluminum body Compact, portable design with detachable USB Type-C cable Dazzling RGB lighting with dynamic effects Three adjustable keyboard angles Onboard memory for three profiles Game Mode, 100% anti-ghosting, and N-key rollover functionalities |
| Product description: | HyperX Alloy Origins - keyboard - QWERTY - US - black Input Device |
| Device type: | Keyboard |
| Backlit: | RGB / 16.7 million colours |
| Interface: | USB-C |
| Connectivity technology: | Wired |
| Localization and layout: | QWERTY US |
| Numeric keypad: | Yes |
| Gaming: | Yes |
| Key switch type: | HyperX Blue |
| Colour: | Black |
| Dimensions (wxdxh): | 44.25 cm x 13.25 cm x 3.64 cm |
| Weight: | 1.075 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
The HyperX Alloy Origins is a compact, sturdy keyboard featuring custom HyperX mechanical switches designed to give gamers the excellent blend of style, performance, and reliability. These key switches have exposed LEDs for stunning lighting with an actuation force and travel distance elegantly balanced for responsiveness and accuracy. Alloy Origins is built with a full aluminum body so it stays rigid and stable when keystrokes are flying, and also features keyboard feet that let you choose from three different tilt levels. Its sleek, compact design frees up space for mouse movement, and it also features a detachable USB Type-C cable for supreme portability.
Funkcijos
HyperX mechanical switches
Full aircraft-grade aluminum body
Compact, portable design with detachable USB Type-C cable
Dazzling RGB lighting with dynamic effects
Three adjustable keyboard angles
Onboard memory for three profiles
Game Mode, 100% anti-ghosting, and N-key rollover functionalities