HP HDD 2TB 7200RPM SATA 3.5inch SMR
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 8VE04AA
Prekės kodas (MPN): 8VE04AA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 327,36 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP - hard drive - 2 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 2 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Shingled magnetic recording (SMR) |
| Designed for: | Workstation Z4 G4 (3.5") |
HP HDD 2TB 7200RPM SATA 3.5inch SMR |
| Product description: | HP - hard drive - 2 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 2 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Shingled magnetic recording (SMR) |
| Designed for: | Workstation Z4 G4 (3.5") |
HP HDD 2TB 7200RPM SATA 3.5inch SMR