HP GT52 Yellow Ink Bottle - BOX DAMAGE - 8000 pages, for HP DeskJet GT series, Cronos
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): M0H56AE?/PACKAGE
Prekės kodas (MPN): M0H56AE?/PACKAGE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 9,31 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/M0H56AEPACKAGE_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Type: | Original |
| Printingcolours: | Yellow |
| Colourinkpageyield: | 8000 pages |
| Brandcompatibility: | HP |
| Compatibility: | DeskJet GT 5800 series, Ink Tank 100, 300, 400 series, Smart Tank 200, 300, 400, 500, 600, 700 series |
| Productcolour: | Yellow |
| Capacity: | 70 ml |
| Quantityperpack: | 1 pc(s) |
| Packagewidth: | 47 mm |
| Packagedepth: | 47 mm |
| Packageheight: | 150 mm |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Package damaged |