HP Gaming Studio Mouse X9000
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): J6N88AA#ABB
Prekės kodas (MPN): J6N88AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 96,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP X9000 OMEN - mouse - USB - black |
| Device type: | Mouse |
| Connectivity technology: | Wired - USB |
| Colour: | Black |
| Orientation: | Right-handed |
| Dimensions (wxdxh): | 7.1 cm x 12.5 cm x 4.2 cm |
| Weight: | 128 g |
| Localisation: | English / Europe |
| Movement detection technology: | Laser |
| Buttons qty: | 6 |
| Movement resolution: | 8200 dpi |
| Performance: | 30 G maximum acceleration, 150 inches per second |
| Features: | Profile switch, scrolling wheel, sensitivity adjustment, 6 programmable buttons |
| Os required: | Apple MacOS X, Microsoft Windows Vista / 7 / 8 |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
| Designed for: | HP 20, 22, 24; Laptop 14, 15, 17; Pavilion 24, 27, 590, 595; Pavilion Laptop 14, 15, 17 |
Aprašymas Navigate any terrain armed with the ultimate weapon - the HP Omen Mouse. The product features precision control with 8200 dpi laser tracking, 6 programmable buttons, and 8 sensitivity levels. Funkcijos Elite precision Amazing response Customized controls Personalize your attack Natural fit, unnatural performance |
| Product description: | HP X9000 OMEN - mouse - USB - black |
| Device type: | Mouse |
| Connectivity technology: | Wired - USB |
| Colour: | Black |
| Orientation: | Right-handed |
| Dimensions (wxdxh): | 7.1 cm x 12.5 cm x 4.2 cm |
| Weight: | 128 g |
| Localisation: | English / Europe |
| Movement detection technology: | Laser |
| Buttons qty: | 6 |
| Movement resolution: | 8200 dpi |
| Performance: | 30 G maximum acceleration, 150 inches per second |
| Features: | Profile switch, scrolling wheel, sensitivity adjustment, 6 programmable buttons |
| Os required: | Apple MacOS X, Microsoft Windows Vista / 7 / 8 |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
| Designed for: | HP 20, 22, 24; Laptop 14, 15, 17; Pavilion 24, 27, 590, 595; Pavilion Laptop 14, 15, 17 |
Aprašymas
Navigate any terrain armed with the ultimate weapon - the HP Omen Mouse. The product features precision control with 8200 dpi laser tracking, 6 programmable buttons, and 8 sensitivity levels.
Funkcijos
Elite precision
Amazing response
Customized controls
Personalize your attack
Natural fit, unnatural performance