HP EO 870 G9 AIO i5-13500 24i 16GB/512GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 7B0R0EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 7B0R0EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3069,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteOne 870 G9 - all-in-one - Core i5 13500 2.5 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - LED 27" |
| Type: | Personal computer - all-in-one |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Processor: | Intel Core i5 (13th Gen) 13500 / 2.5 GHz (, up to 4.8 GHz, (14-core) |
| Processor main features: | Intel Turbo Boost Technology |
| Cache memory: | 24 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 24 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hard drive: | SSD 512 GB - PCI Express - M.2 2280 - NVM Express (NVMe) |
| Optical storage: | No optical drive |
| Monitor: | 27" - LED - 2560 x 1440 (QHD) @ 60 Hz - 16:9 |
| Graphics controller: | Intel UHD Graphics 770 Dynamic Video Memory Technology |
| Camera: | Yes |
| Audio output: | Stereo |
| Networking: | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, 802.11ax, Bluetooth 5.2 |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Os provided: | Windows 11 Pro |
| Software included: | HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Client Catalogue (free download), HP Driver Pack |
| Dimensions (wxdxh): | 61.4 cm x 24.7 cm x 59.95 cm |
| Weight: | 8.9 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year - on-site |
Aprašymas Empower your team to be at their best with the HP EliteOne 870 all-in-one. Built around experiences that delight users and IT, this PC features a advanced design that incorporates the latest tools for working with teams spread all over the globe. Funkcijos HP auto frame Powerful Intel processor Protected by HP Wolf Security |
| Product description: | HP EliteOne 870 G9 - all-in-one - Core i5 13500 2.5 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - LED 27" |
| Type: | Personal computer - all-in-one |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Processor: | Intel Core i5 (13th Gen) 13500 / 2.5 GHz (, up to 4.8 GHz, (14-core) |
| Processor main features: | Intel Turbo Boost Technology |
| Cache memory: | 24 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 24 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hard drive: | SSD 512 GB - PCI Express - M.2 2280 - NVM Express (NVMe) |
| Optical storage: | No optical drive |
| Monitor: | 27" - LED - 2560 x 1440 (QHD) @ 60 Hz - 16:9 |
| Graphics controller: | Intel UHD Graphics 770 Dynamic Video Memory Technology |
| Camera: | Yes |
| Audio output: | Stereo |
| Networking: | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, 802.11ax, Bluetooth 5.2 |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Os provided: | Windows 11 Pro |
| Software included: | HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Client Catalogue (free download), HP Driver Pack |
| Dimensions (wxdxh): | 61.4 cm x 24.7 cm x 59.95 cm |
| Weight: | 8.9 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year - on-site |
Aprašymas
Empower your team to be at their best with the HP EliteOne 870 all-in-one. Built around experiences that delight users and IT, this PC features a advanced design that incorporates the latest tools for working with teams spread all over the globe.
Funkcijos
HP auto frame
Powerful Intel processor
Protected by HP Wolf Security