HP EO 840 G9 AiO i7-13700 24i 16GB/1TB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 7B0U1EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 7B0U1EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3550,17 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteOne 840 G9 - all-in-one - Core i7 13700 2.1 GHz - vPro - 16 GB - SSD 1 TB - LED 23.8" |
| Type: | Personal computer - all-in-one |
| Platform technology: | Intel vPro Platform |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Processor: | Intel Core i7 (13th Gen) 13700 / 2.1 GHz (, up to 5.2 GHz, (16-core) |
| Processor main features: | Intel Turbo Boost Technology, Intel Smart Cache |
| Cache memory: | 30 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 30 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hard drive: | SSD 1 TB - PCI Express - M.2 2280 - NVM Express (NVMe) |
| Optical storage: | No optical drive |
| Monitor: | 23.8" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) @ 60 Hz - 16:9 - touchscreen |
| Graphics controller: | Intel UHD Graphics 770 Dynamic Video Memory Technology |
| Camera: | Yes |
| Audio output: | Stereo |
| Networking: | GigE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth Dual-Mode |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Os provided: | Windows 11 Pro |
| Software included: | HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download |
| Dimensions (wxdxh): | 53.96 cm x 23.8 cm x 55.81 cm |
| Weight: | 8.9 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year - on-site |
Aprašymas Empower your team to be at their best with the HP EliteOne 840 All-in-One. Built around experiences that delight users and IT, this PC features a design that incorporates the tools for working with teams spread all over the globe. Funkcijos Make connecting personal Power and style Protected by HP Wolf Security HP dynamic voice leveling HP Auto frame HP Auto lock and awake Your PC keeps working even when you're not with modern standby HP Eye Ease low blue light Extend the use of your AiO PC with HP monitor mode |
| Product description: | HP EliteOne 840 G9 - all-in-one - Core i7 13700 2.1 GHz - vPro - 16 GB - SSD 1 TB - LED 23.8" |
| Type: | Personal computer - all-in-one |
| Platform technology: | Intel vPro Platform |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Processor: | Intel Core i7 (13th Gen) 13700 / 2.1 GHz (, up to 5.2 GHz, (16-core) |
| Processor main features: | Intel Turbo Boost Technology, Intel Smart Cache |
| Cache memory: | 30 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 30 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hard drive: | SSD 1 TB - PCI Express - M.2 2280 - NVM Express (NVMe) |
| Optical storage: | No optical drive |
| Monitor: | 23.8" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) @ 60 Hz - 16:9 - touchscreen |
| Graphics controller: | Intel UHD Graphics 770 Dynamic Video Memory Technology |
| Camera: | Yes |
| Audio output: | Stereo |
| Networking: | GigE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth Dual-Mode |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Os provided: | Windows 11 Pro |
| Software included: | HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP Client Catalogue (free download |
| Dimensions (wxdxh): | 53.96 cm x 23.8 cm x 55.81 cm |
| Weight: | 8.9 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year - on-site |
Aprašymas
Empower your team to be at their best with the HP EliteOne 840 All-in-One. Built around experiences that delight users and IT, this PC features a design that incorporates the tools for working with teams spread all over the globe.
Funkcijos
Make connecting personal
Power and style
Protected by HP Wolf Security
HP dynamic voice leveling
HP Auto frame
HP Auto lock and awake
Your PC keeps working even when you're not with modern standby
HP Eye Ease low blue light
Extend the use of your AiO PC with HP monitor mode