HP EO 840 G9 AiO i5-13500 24i 16GB/512GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 7B0T7EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 7B0T7EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3079,59 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteOne 840 G9 - all-in-one - Core i5 13500 2.5 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - LED 23.8" |
| Type: | Personal computer - all-in-one |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Processor: | Intel Core i5 (13th Gen) 13500 / 2.5 GHz (, up to 4.8 GHz, (14-core) |
| Processor main features: | Hyper-Threading Technology, Intel Turbo Boost Technology 2, Intel Smart Cache |
| Cache memory: | 24 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 24 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hard drive: | SSD 512 GB - PCI Express - M.2 2280 - NVM Express (NVMe) |
| Optical storage: | No optical drive |
| Card reader: | 5 in 1 |
| Monitor: | 23.8" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) @ 60 Hz - 16:9 - touchscreen |
| Graphics controller: | Intel UHD Graphics 770 Dynamic Video Memory Technology |
| Camera: | Yes |
| Audio output: | Stereo |
| Networking: | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth Dual-Mode |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Os provided: | Windows 11 Pro |
| Software included: | HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Client Catalogue (free download), HP Driver Pack |
| Dimensions (wxdxh): | 53.96 cm x 23.8 cm x 55.81 cm |
| Weight: | 8.9 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year - on-site |
Aprašymas The HP EliteOne 840 AiO empowers your team to be at their best with experiences powered by HP Presence that delight users and IT and the latest Intel processor. The HP EliteOne 840 AiO empowers your team to be at their best with experiences that delight users and IT. Featuring a new sleek design, the latest Intel processor, and packed with a new set of premium collaboration tools powered by HP Presence, it's ready for all your demanding projects and virtual conferences. Funkcijos HP Auto Frame Powerful Intel processor Protected by HP Wolf Security |
| Product description: | HP EliteOne 840 G9 - all-in-one - Core i5 13500 2.5 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - LED 23.8" |
| Type: | Personal computer - all-in-one |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Processor: | Intel Core i5 (13th Gen) 13500 / 2.5 GHz (, up to 4.8 GHz, (14-core) |
| Processor main features: | Hyper-Threading Technology, Intel Turbo Boost Technology 2, Intel Smart Cache |
| Cache memory: | 24 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 24 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Hard drive: | SSD 512 GB - PCI Express - M.2 2280 - NVM Express (NVMe) |
| Optical storage: | No optical drive |
| Card reader: | 5 in 1 |
| Monitor: | 23.8" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) @ 60 Hz - 16:9 - touchscreen |
| Graphics controller: | Intel UHD Graphics 770 Dynamic Video Memory Technology |
| Camera: | Yes |
| Audio output: | Stereo |
| Networking: | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth Dual-Mode |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Os provided: | Windows 11 Pro |
| Software included: | HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Client Catalogue (free download), HP Driver Pack |
| Dimensions (wxdxh): | 53.96 cm x 23.8 cm x 55.81 cm |
| Weight: | 8.9 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year - on-site |
Aprašymas
The HP EliteOne 840 AiO empowers your team to be at their best with experiences powered by HP Presence that delight users and IT and the latest Intel processor.
The HP EliteOne 840 AiO empowers your team to be at their best with experiences that delight users and IT. Featuring a new sleek design, the latest Intel processor, and packed with a new set of premium collaboration tools powered by HP Presence, it's ready for all your demanding projects and virtual conferences.
Funkcijos
HP Auto Frame
Powerful Intel processor
Protected by HP Wolf Security