HP EO 800 G8 AIO NT i7-11700 23 16GB/512
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 42T31EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 42T31EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2774,08 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteOne 800 G8 - all-in-one - Core i7 11700 2.5 GHz - vPro - 16 GB - SSD 512 GB - LED 23.8" |
| Type: | Personal computer - all-in-one |
| Platform technology: | Intel vPro Platform |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Processor: | Intel Core i7 (11th Gen) 11700 / 2.5 GHz (4.9 GHz) (8-core) |
| Processor socket: | FCLGA1200 Socket |
| Processor main features: | Intel Turbo Boost Technology, Intel Smart Cache |
| Cache memory: | 16 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 16 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR4 SDRAM - non-ECC |
| Storage controller: | SATA/NVMe (SATA 6Gb/s / PCIe 4.0 x4 (NVMe)) |
| Hard drive: | SSD 512 GB - PCI Express - M.2 2280 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Optical storage: | No optical drive |
| Monitor: | 23.8" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) @ 60 Hz - 16:9 |
| Graphics controller: | Intel UHD Graphics 750 |
| Camera: | Yes |
| Audio output: | Stereo |
| Networking: | GigE, 802.11a, 802.11b/g/n, 802.11ac, 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.1 |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Os provided: | Windows 10 Pro 64-bit Edition |
| Software included: | HP Support Assistant, Windows Defender, Microsoft 365 (Trial), HP Secure Erase, HP Setup Integrated OOBE, |
| Dimensions (wxdxh): | 53.972 cm x 5.73 cm x 36.43 cm |
| Weight: | 6.86 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years - on-site |
Aprašymas Serious performance, engaging collaboration, multi - faceted security, and purposeful manageability in a stunning and sleek design. Funkcijos Amazing from any angle, anywhere Powerful, immersive collaboration Premium sound |
| Product description: | HP EliteOne 800 G8 - all-in-one - Core i7 11700 2.5 GHz - vPro - 16 GB - SSD 512 GB - LED 23.8" |
| Type: | Personal computer - all-in-one |
| Platform technology: | Intel vPro Platform |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Processor: | Intel Core i7 (11th Gen) 11700 / 2.5 GHz (4.9 GHz) (8-core) |
| Processor socket: | FCLGA1200 Socket |
| Processor main features: | Intel Turbo Boost Technology, Intel Smart Cache |
| Cache memory: | 16 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 16 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR4 SDRAM - non-ECC |
| Storage controller: | SATA/NVMe (SATA 6Gb/s / PCIe 4.0 x4 (NVMe)) |
| Hard drive: | SSD 512 GB - PCI Express - M.2 2280 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Optical storage: | No optical drive |
| Monitor: | 23.8" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) @ 60 Hz - 16:9 |
| Graphics controller: | Intel UHD Graphics 750 |
| Camera: | Yes |
| Audio output: | Stereo |
| Networking: | GigE, 802.11a, 802.11b/g/n, 802.11ac, 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.1 |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Os provided: | Windows 10 Pro 64-bit Edition |
| Software included: | HP Support Assistant, Windows Defender, Microsoft 365 (Trial), HP Secure Erase, HP Setup Integrated OOBE, |
| Dimensions (wxdxh): | 53.972 cm x 5.73 cm x 36.43 cm |
| Weight: | 6.86 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years - on-site |
Aprašymas
Serious performance, engaging collaboration, multi - faceted security, and purposeful manageability in a stunning and sleek design.
Funkcijos
Amazing from any angle, anywhere
Powerful, immersive collaboration
Premium sound