HP Envy x360 2-in-1 Laptop 14-fa0006ny - Ryzen 7-8840HS, 16GB, 512GB SSD, 14.0 WUXGA 300-nit Touch, IR webcam, Meteor Silver, Win 11 Home
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): B27ZTEA#B1R
Prekės kodas (MPN): B27ZTEA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 1093,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/B27ZTEA%23B1R_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/B27ZTEA%23B1R_6.jpg |
| Productpicture6: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/B27ZTEA%23B1R_7.jpg |
| Productpicture7: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/B27ZTEA%23B1R_8.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Colourname: | Meteor silver |
| Producttype: | Hybrid (2-in-1) |
| Productcolour: | Silver |
| Formfactor: | Convertible (Folder) |
| Marketpositioning: | Premium |
| Originalbrandname: | HP |
| Displaydiagonal: | 35.6 cm (14") |
| Displayresolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Touchscreen: | Yes |
| Hdtype: | 2K |
| Paneltype: | IPS |
| Antiglarescreen: | Yes |
| Displaybrightness: | 300 cd/m² |
| Displaydiagonalmetric: | 35.6 cm |
| Rgbcolourspace: | sRGB |
| Colourgamut: | 62.5% |
| Processormanufacturer: | AMD |
| Processorfamily: | AMD Ryzen™ 7 |
| Processormodel: | 8840HS |
| Processorcores: | 8 |
| Processorthreads: | 16 |
| Processorboostfrequency: | 5.1 GHz |
| Processorcache: | 16 MB |
| Processorcachetype: | L3 |
| Internalmemory: | 16 GB |
| Internalmemorytype: | LPDDR5-SDRAM |
| Memoryclockspeed: | 6400 MHz |
| Memoryformfactor: | On-board |
| Maximuminternalmemory: | 16 GB |
| Totalstoragecapacity: | 512 GB |
| Storagemedia: | SSD |
| Totalssdscapacity: | 512 GB |
| Numberofssdsinstalled: | 1 |
| Ssdcapacity: | 512 GB |
| Ssdinterface: | PCI Express 4.0 |
| Nvme: | Yes |
| Opticaldrivetype: | No |
| Discretegraphicscardmodel: | Not available |
| Onboardgraphicscard: | Yes |
| Onboardgpumanufacturer: | AMD |
| Discretegraphicscard: | No |
| Onboardgraphicscardfamily: | AMD Radeon Graphics |
| Onboardgraphicscardmodel: | AMD Radeon Graphics |
| Builtinspeakers: | Yes |
| Numberofbuiltinspeakers: | 2 |
| Frontcamera: | Yes |
| Topwifistandard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wifistandards: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Mobilenetworkconnection: | No |
| Antennatype: | 2x2 |
| Wlancontrollermodel: | MediaTek MT7925 |
| Wlancontrollermanufacturer: | MediaTek |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetoothversion: | 5.4 |
| Hdmiportsquantity: | 1 |
| Hdmiversion: | 2.1 |
| Comboheadphonemicport: | Yes |
| Usbtypecdisplayportalternatemo: | Yes |
| Pointingdevice: | Touchpad |
| Numerickeypad: | No |
| Keyboardbacklit: | Yes |
| Operatingsysteminstalled: | Windows 11 Home |
| Batterytechnology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Numberofbatterycells: | 3 |
| Batterycapacity: | 59 Wh |
| Acadapterpower: | 65 W |
| Acadapterfrequency: | 50 - 60 Hz |
| Acadapterinputvoltage: | 100 - 240 V |
| Usbtypecchargingport: | Yes |
| Usbpowerdeliveryusbpd: | Yes |
| Trustedplatformmoduletpm: | Yes |
| Passwordprotection: | Yes |
| Passwordprotectiontype: | BIOS, Power on |
| Width: | 313.3 mm |
| Depth: | 218.9 mm |
| Height: | 16.9 mm |
| Packagewidth: | 80 mm |
| Packagedepth: | 380 mm |
| Packageheight: | 280 mm |
| Warranty: | 12 months |
| Localization: | US English |
| Productcondition: | Original |