HP ENVY 27s 27-inch Display Europe
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): Y6K73AA#ABB
Prekės kodas (MPN): Y6K73AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 590,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ENVY 27s - LED monitor - 4K - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class B |
| Energy consumption per year: | 62 kWh |
| Power consumption (on mode): | 42 W |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 4K 3840 x 2160 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.1554 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1300:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Colour support: | 1.07 billion colours |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.35 cm x 15.5 cm x 42.92 cm |
| Weight: | 5.51 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, VCCI, BSMI, WHQL, CB, CCC, FCC, ISO 9241-307, WEEE, ICES, cTUVus, ERP, CEL, ISC, RCM, MSIP, |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas Experience a sharper, true-to-life picture so incredible, it's hard to believe. With over 8 million pixels and greater than 99% sRGB color accuracy, the 4K IPS panel illuminates even the subtlest details and colors. And with an impossibly thin micro-edge, the design is just as breathtaking. Funkcijos Ultra High Definition 4K Micro-edge display Step up to the best Share the panoramic view Dual HDMI Off the desk and on the wall |
| Product description: | HP ENVY 27s - LED monitor - 4K - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class B |
| Energy consumption per year: | 62 kWh |
| Power consumption (on mode): | 42 W |
| Adaptive-sync technology: | AMD FreeSync |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | 4K 3840 x 2160 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.1554 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1300:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Colour support: | 1.07 billion colours |
| Colour gamut: | 99% sRGB |
| Input connectors: | 2xHDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61.35 cm x 15.5 cm x 42.92 cm |
| Weight: | 5.51 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, VCCI, BSMI, WHQL, CB, CCC, FCC, ISO 9241-307, WEEE, ICES, cTUVus, ERP, CEL, ISC, RCM, MSIP, |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas
Experience a sharper, true-to-life picture so incredible, it's hard to believe. With over 8 million pixels and greater than 99% sRGB color accuracy, the 4K IPS panel illuminates even the subtlest details and colors. And with an impossibly thin micro-edge, the design is just as breathtaking.
Funkcijos
Ultra High Definition 4K
Micro-edge display
Step up to the best
Share the panoramic view
Dual HDMI
Off the desk and on the wall