HP EliteOne G3 800 AIO Recline Stand
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): Z9H67AA
Prekės kodas (MPN): Z9H67AA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 161,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Recline Stand stand - for All-In-One - black, silver, asteroid |
| Product type: | Stand |
| Dimensions (wxdxh): | 32.8 cm x 27 cm x 22 cm |
| Tilt: | -5° to 65° |
| Lift: | 17.8 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Height, tilt, swivel |
| Weight: | 3.54 kg |
| Recommended use: | All-In-One |
| Recommended display size: | 23.8" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Colour: | Black, silver, asteroid |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | EliteOne 800 G3, 800 G5 |
Aprašymas Create a customized workspace for your HP All-in-One with the HP 800/705/600 G2 AIO Recline Stand Kit, which allows you to recline the system for maximum usability in a range of settings. Funkcijos Find your best angle for screen viewing and interactivity with adjustable recline settings Simply attach your AiO to the VESA bracket on the stand |
| Product description: | HP Recline Stand stand - for All-In-One - black, silver, asteroid |
| Product type: | Stand |
| Dimensions (wxdxh): | 32.8 cm x 27 cm x 22 cm |
| Tilt: | -5° to 65° |
| Lift: | 17.8 cm |
| Rotation: | 360° |
| Adjustments: | Height, tilt, swivel |
| Weight: | 3.54 kg |
| Recommended use: | All-In-One |
| Recommended display size: | 23.8" |
| Vesa mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Colour: | Black, silver, asteroid |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | EliteOne 800 G3, 800 G5 |
Aprašymas
Create a customized workspace for your HP All-in-One with the HP 800/705/600 G2 AIO Recline Stand Kit, which allows you to recline the system for maximum usability in a range of settings.
Funkcijos
Find your best angle for screen viewing and interactivity with adjustable recline settings
Simply attach your AiO to the VESA bracket on the stand