HP EliteOne 800 G6 AIO i5-10500 23.8in
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 273D0EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 273D0EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2311,78 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteOne 800 G6 - all-in-one - Core i5 10500 3.1 GHz - vPro - 8 GB - SSD 256 GB - LED 23.8" |
| Type: | Personal computer - all-in-one |
| Platform technology: | Intel vPro Platform |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Processor: | Intel Core i5 (10th Gen) 10500 / 3.1 GHz (4.5 GHz) (6-core) |
| Cache memory: | 12 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 12 MB |
| Ram: | 8 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Hard drive: | SSD 256 GB - PCI Express - M.2 2280 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Optical storage: | No optical drive |
| Monitor: | 23.8" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) - 16:9 |
| Graphics controller: | Intel UHD Graphics 630 |
| Camera: | Yes |
| Audio output: | Stereo |
| Networking: | GigE, 802.11a, 802.11b/g/n, 802.11ac, 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.1 |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Os provided: | Windows 10 Pro 64-bit Edition |
| Dimensions (wxdxh): | 53.972 cm x 5.93 cm x 36.4 cm |
| Weight: | 7.94 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years - on-site |
Aprašymas The remarkably thin 27-inch diagonal HP EliteOne 800 all-in-one grabs your attention with its stunning design. Elevate your expectations of what an AiO can do with this powerful, secure, no-compromise solution for those on the front lines of business. Funkcijos Stunning design Work with peace of mind Fast performance, connectivity, and responsiveness Protect critical security processes HP Sure Sense |
| Product description: | HP EliteOne 800 G6 - all-in-one - Core i5 10500 3.1 GHz - vPro - 8 GB - SSD 256 GB - LED 23.8" |
| Type: | Personal computer - all-in-one |
| Platform technology: | Intel vPro Platform |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Processor: | Intel Core i5 (10th Gen) 10500 / 3.1 GHz (4.5 GHz) (6-core) |
| Cache memory: | 12 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 12 MB |
| Ram: | 8 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Hard drive: | SSD 256 GB - PCI Express - M.2 2280 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC) |
| Optical storage: | No optical drive |
| Monitor: | 23.8" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) - 16:9 |
| Graphics controller: | Intel UHD Graphics 630 |
| Camera: | Yes |
| Audio output: | Stereo |
| Networking: | GigE, 802.11a, 802.11b/g/n, 802.11ac, 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.1 |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Os provided: | Windows 10 Pro 64-bit Edition |
| Dimensions (wxdxh): | 53.972 cm x 5.93 cm x 36.4 cm |
| Weight: | 7.94 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years - on-site |
Aprašymas
The remarkably thin 27-inch diagonal HP EliteOne 800 all-in-one grabs your attention with its stunning design. Elevate your expectations of what an AiO can do with this powerful, secure, no-compromise solution for those on the front lines of business.
Funkcijos
Stunning design
Work with peace of mind
Fast performance, connectivity, and responsiveness
Protect critical security processes
HP Sure Sense