HP EliteOne 1000 23.8in FHD Touch Disply
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 2SC23AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 2SC23AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1219,04 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteOne 1000 - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 23.8" - touchscreen |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 72% NTSC |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black base, silver arm |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 53.95 cm x 3.3 cm x 32.49 cm |
| Weight: | 5.19 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, VCCI, BSMI, CB, CCC, FCC, KCC, ICES, cULus, KC, CEL Grade 1, ISC, RCM, BIS, CoC, CU, NRCS |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Captivating audio and video with Audio by Bang & Olufsen and an optional FHD dual-facing web cam. Launch video conference calls quickly with integrated collaboration keys - saving you time and boosting productivity. Funkcijos Immersive audio & video Video conferencing on demand Give your speakers a boost Cut out the chatter Stay ahead of the curve |
| Product description: | HP EliteOne 1000 - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 23.8" - touchscreen |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 72% NTSC |
| Input connectors: | HDMI, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black base, silver arm |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 53.95 cm x 3.3 cm x 32.49 cm |
| Weight: | 5.19 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, VCCI, BSMI, CB, CCC, FCC, KCC, ICES, cULus, KC, CEL Grade 1, ISC, RCM, BIS, CoC, CU, NRCS |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Captivating audio and video with Audio by Bang & Olufsen and an optional FHD dual-facing web cam. Launch video conference calls quickly with integrated collaboration keys - saving you time and boosting productivity.
Funkcijos
Immersive audio & video
Video conferencing on demand
Give your speakers a boost
Cut out the chatter
Stay ahead of the curve