HP EliteDisplay E273m
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 1FH51AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 1FH51AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 498,61 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteDisplay E273m - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class F |
| Energy consumption per year: | 37 kWh |
| Power consumption (on mode): | 25 W |
| Features: | Camera, 2 microphones, USB 3.0 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.311 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 5000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (On/Off) |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, anti-static |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61 cm x 21.4 cm x 38.4 cm |
| Weight: | 7.9 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, VCCI, BSMI, TUV S, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, WEEE, cTUVus, MEPS, CECP, CEL, EA |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Connect and collaborate in complete comfort on the HP EliteDisplay E273m 27-inch monitor, which has a 3-sided micro-edge bezel for seamless multi-display tiling and 4-way adjustable ergonomics. Funkcijos Advanced communication tools at the touch of a button Work comfortably Break the boundaries |
| Product description: | HP EliteDisplay E273m - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 27" |
| Energy class: | Class F |
| Energy consumption per year: | 37 kWh |
| Power consumption (on mode): | 25 W |
| Features: | Camera, 2 microphones, USB 3.0 hub |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.311 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 5000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (On/Off) |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort, USB-C |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, anti-static |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 61 cm x 21.4 cm x 38.4 cm |
| Weight: | 7.9 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, VCCI, BSMI, TUV S, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, WEEE, cTUVus, MEPS, CECP, CEL, EA |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Connect and collaborate in complete comfort on the HP EliteDisplay E273m 27-inch monitor, which has a 3-sided micro-edge bezel for seamless multi-display tiling and 4-way adjustable ergonomics.
Funkcijos
Advanced communication tools at the touch of a button
Work comfortably
Break the boundaries