HP EliteDisplay E24mv G4 Monitor - 23.8" 1920 x 1080 FHD AG, IPS, DisplayPort/HDMI/VGA, 4x USB 3.0, speakers, webcam, height adjustable, 3 years
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 344,82 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Displaysize: | 23.8" |
| Displaysizecm: | - |
| Displayviewingarea: | 527 x 296.5 mm |
| Monitortype: | Desktop |
| Displaytype: | LED IPS |
| Displayformat: | 16:9 |
| Displaynativeresolution: | 1920 x 1080 |
| Displayfeatures: | |
| Pixelpitch: | - |
| Brightness: | 250 cd/m2 |
| Contrastratio: | 1000:1 |
| Contrastratiodynamic: | - |
| Frequency: | - |
| Frequencyv: | - |
| Viewingangle: | 178 |
| Viewinganglev: | 178 |
| Responsetime: | 5 ms |
| Vga: | Yes |
| Dvi: | - |
| Usb: | Yes |
| Hdmi: | Yes |
| Displayport: | Yes |
| Usbtypec: | - |
| Inputsignal: | |
| Camera: | Yes |
| Wireless: | - |
| Wirelessfeatures: | - |
| Audio: | Yes |
| Audiofeatures: | 2 x 2W |
| Tilt: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Rotate: | Yes |
| Heightadjustment: | Yes |
| Kensingtonlock: | Yes |
| Vesacompatible: | - |
| Vesastandard: | - |
| Emissionstandard: | Energy Star |
| Epeat: | Yes |
| Displaycasecolour: | Black/Silver |
| Monitorcontrols: | |
| Packagecontents: | |
| Width: | 539.4 mm |
| Depth: | 47 mm |
| Height: | 355.6 mm |
| Grossweight: | - |
| Warranty: | 3 years |