HP EliteDisplay E243m
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 1FH48AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 1FH48AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 433,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteDisplay E243m - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 23.8" |
| Energy class: | Class E |
| Energy consumption per year: | 26 kWh |
| Power consumption (on mode): | 17.5 W |
| Features: | 2 microphones, USB 3.0 hub, 720p webcam |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (On/Off) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 72% NTSC |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black (rear cover), silver (speakers, bezel and stand) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 53.88 cm x 21.4 cm x 51.37 cm |
| Weight: | 6.6 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, CSA, UL, VCCI, BSMI, NOM, TUV S, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, MEPS, KC |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Connect and collaborate in complete comfort on the HP EliteDisplay E243m 23.8-inch monitor, which offers optimal video and audio experiences between displays and has a 3-sided micro-edge bezel for seamless multi-display tiling and 4-way adjustable ergonomics. Funkcijos Advanced communication tools at the touch of a button Work comfortably Break the boundaries |
| Product description: | HP EliteDisplay E243m - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8" |
| Device type: | LED-backlit LCD monitor - 23.8" |
| Energy class: | Class E |
| Energy consumption per year: | 26 kWh |
| Power consumption (on mode): | 17.5 W |
| Features: | 2 microphones, USB 3.0 hub, 720p webcam |
| Panel type: | IPS |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Native resolution: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| Pixel pitch: | 0.2745 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Contrast ratio: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Response time: | 5 ms (On/Off) |
| Colour support: | 16.7 million colours |
| Colour gamut: | 72% NTSC |
| Input connectors: | HDMI, VGA, DisplayPort |
| Display position adjustments: | Height, pivot (rotation), swivel, tilt |
| Screen coating: | Anti-glare, 3H Hard Coating |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Colour: | Black (rear cover), silver (speakers, bezel and stand) |
| Dimensions (wxdxh) - with stand: | 53.88 cm x 21.4 cm x 51.37 cm |
| Weight: | 6.6 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Compliant standards: | Plug and Play, CSA, UL, VCCI, BSMI, NOM, TUV S, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, MEPS, KC |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Connect and collaborate in complete comfort on the HP EliteDisplay E243m 23.8-inch monitor, which offers optimal video and audio experiences between displays and has a 3-sided micro-edge bezel for seamless multi-display tiling and 4-way adjustable ergonomics.
Funkcijos
Advanced communication tools at the touch of a button
Work comfortably
Break the boundaries