HP EliteBook x360 1040 G7 i7-10710U
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 204J8EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 204J8EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3993,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteBook x360 1040 G7 Notebook - 14" - Core i7 10710U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 4G LTE-A - Intl |
| Product type: | Notebook - flip design |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (10th Gen) 10710U / 1.1 GHz (4.7 GHz) / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB LPDDR4 (provided memory is soldered) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, HP Value |
| Display: | 14" WLED touchscreen HP SureView Reflect 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | Intel UHD Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Wireless broadband (wwan): | 4G LTE Advanced |
| Service provider: | Service not included |
| Battery: | 4-cell |
| Features: | Accelerometer, magnetometer, gyro sensor, hall sensor, Time of Flight (ToF) |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 31.93 cm x 20.26 cm x 1.66 cm |
| Weight: | 1.32 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
Aprašymas Transform your PC to the workstyle of your choice. The stunningly thin and light HP EliteBook x360 1040 helps keep you productive on-the-go. Funkcijos This next-generation PC delivers a personalized computing experience suited to your workstyle Security features from HP work together to create an always-on, always-acting, resilient defense Work when and where inspiration strikes Enjoy the convenience of centralized controls on the backlit keyboard with a dedicated power key, a fingerprint sensor and a programmable key Rubber dome keys provide the consistent feel and quiet typing experience everyone appreciates |
| Product description: | HP EliteBook x360 1040 G7 Notebook - 14" - Core i7 10710U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 4G LTE-A - Intl |
| Product type: | Notebook - flip design |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (10th Gen) 10710U / 1.1 GHz (4.7 GHz) / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB LPDDR4 (provided memory is soldered) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, HP Value |
| Display: | 14" WLED touchscreen HP SureView Reflect 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | Intel UHD Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Wireless broadband (wwan): | 4G LTE Advanced |
| Service provider: | Service not included |
| Battery: | 4-cell |
| Features: | Accelerometer, magnetometer, gyro sensor, hall sensor, Time of Flight (ToF) |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 31.93 cm x 20.26 cm x 1.66 cm |
| Weight: | 1.32 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
Aprašymas
Transform your PC to the workstyle of your choice. The stunningly thin and light HP EliteBook x360 1040 helps keep you productive on-the-go.
Funkcijos
This next-generation PC delivers a personalized computing experience suited to your workstyle
Security features from HP work together to create an always-on, always-acting, resilient defense
Work when and where inspiration strikes
Enjoy the convenience of centralized controls on the backlit keyboard with a dedicated power key, a fingerprint sensor and a programmable key
Rubber dome keys provide the consistent feel and quiet typing experience everyone appreciates