HP EliteBook x360 1040 G7 i5-10210U
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 204K0EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 204K0EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3287,40 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteBook x360 1040 G7 Notebook - 14" - Core i5 10210U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook - flip design |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i5 (10th Gen) 10210U / 1.6 GHz (4.2 GHz) / 6 MB Cache |
| Memory: | 16 GB LPDDR4 (provided memory is soldered) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, HP Value |
| Display: | 14" WLED touchscreen 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | Intel UHD Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Battery: | 4-cell |
| Features: | Accelerometer, ambient light sensor, magnetometer, gyro sensor, hall sensor, Time of Flight (ToF) |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 31.93 cm x 20.26 cm x 1.66 cm |
| Weight: | 1.32 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
Aprašymas Transform your PC to the workstyle of your choice. The stunningly thin and light HP EliteBook x360 1040 helps keep you productive on the go. Enjoy the power you want, the security you need, and a brilliant display. Funkcijos Ultra mobility Work with peace of mind Fast performance, connectivity, and responsiveness Fast and efficient wireless LAN |
| Product description: | HP EliteBook x360 1040 G7 Notebook - 14" - Core i5 10210U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook - flip design |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i5 (10th Gen) 10210U / 1.6 GHz (4.2 GHz) / 6 MB Cache |
| Memory: | 16 GB LPDDR4 (provided memory is soldered) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, HP Value |
| Display: | 14" WLED touchscreen 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | Intel UHD Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Battery: | 4-cell |
| Features: | Accelerometer, ambient light sensor, magnetometer, gyro sensor, hall sensor, Time of Flight (ToF) |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 31.93 cm x 20.26 cm x 1.66 cm |
| Weight: | 1.32 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
Aprašymas
Transform your PC to the workstyle of your choice. The stunningly thin and light HP EliteBook x360 1040 helps keep you productive on the go. Enjoy the power you want, the security you need, and a brilliant display.
Funkcijos
Ultra mobility
Work with peace of mind
Fast performance, connectivity, and responsiveness
Fast and efficient wireless LAN