HP EliteBook 850 G8 i5-1135G7 15.6in FHD
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 2Y2R4EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 2Y2R4EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2645,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteBook 850 G8 Notebook - 15.6" - Intel Core i5 - 1135G7 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i5 (11th Gen) - 1135G7 (4.2 GHz) / 8 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" WLED HP SureView 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | Pointing stick, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Battery: | 3-cell |
| Features: | Tile module, hall sensor |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.9 cm x 23.38 cm x 1.92 cm |
| Weight: | 1.68 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Sar: | 1.769 W/kg |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas Teams work from many locations requiring a powerful, secure, and durable laptop that connects easily to keep you productive. Meet the demands of the multitask, multiplace, enterprise-business workday with the HP EliteBook 850. Funkcijos Designed for you Pursue success Work with peace of mind Fast and efficient wireless LAN Automatic recovery from firmware attacks Keep your PC's security protections in place |
| Product description: | HP EliteBook 850 G8 Notebook - 15.6" - Intel Core i5 - 1135G7 - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i5 (11th Gen) - 1135G7 (4.2 GHz) / 8 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" WLED HP SureView 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | Pointing stick, ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Battery: | 3-cell |
| Features: | Tile module, hall sensor |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.9 cm x 23.38 cm x 1.92 cm |
| Weight: | 1.68 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Sar: | 1.769 W/kg |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas
Teams work from many locations requiring a powerful, secure, and durable laptop that connects easily to keep you productive. Meet the demands of the multitask, multiplace, enterprise-business workday with the HP EliteBook 850.
Funkcijos
Designed for you
Pursue success
Work with peace of mind
Fast and efficient wireless LAN
Automatic recovery from firmware attacks
Keep your PC's security protections in place