HP EliteBook 850 G7 i5-10210U 15.6in
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 1J5U6EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 1J5U6EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1854,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteBook 850 G7 Notebook - 15.6" - Core i5 10210U - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i5 (10th Gen) 10210U / 1.6 GHz (4.2 GHz) / 6 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | Intel UHD Graphics 620 |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Battery: | 3-cell |
| Features: | Ambient light sensor, hall sensor |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.97 cm x 23.38 cm x 1.92 cm |
| Weight: | 1.67 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years - on-site |
Aprašymas A collaborative approach to work requires a powerful, secure, and durable laptop that keeps users connected and productive in any setting. Meet the demands of your multi-task, multi-place workday with the lightweight and beautifully designed HP EliteBook 850 G7. Funkcijos Designed for comfort Pursue success Work with peace of mind Let nothing stand in your way |
| Product description: | HP EliteBook 850 G7 Notebook - 15.6" - Core i5 10210U - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i5 (10th Gen) 10210U / 1.6 GHz (4.2 GHz) / 6 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | Intel UHD Graphics 620 |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Battery: | 3-cell |
| Features: | Ambient light sensor, hall sensor |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 35.97 cm x 23.38 cm x 1.92 cm |
| Weight: | 1.67 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years - on-site |
Aprašymas
A collaborative approach to work requires a powerful, secure, and durable laptop that keeps users connected and productive in any setting. Meet the demands of your multi-task, multi-place workday with the lightweight and beautifully designed HP EliteBook 850 G7.
Funkcijos
Designed for comfort
Pursue success
Work with peace of mind
Let nothing stand in your way