HP EliteBook 845 G7 AMD R5 PRO 4650U
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 229Q9EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 229Q9EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2000,12 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteBook 845 G7 Notebook - 14" - Ryzen 5 Pro 4650U - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | AMD Ryzen 5 Pro 4650U / 2.1 GHz (4 GHz) / 8 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe, TLC, HP Value |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | AMD Radeon Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | NFC, Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Battery: | 3-cell - up to 25 hours |
| Features: | Hall sensor |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 32.36 cm x 21.47 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.34 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
Aprašymas Ease through your multi-task, multi-place day with the beautifully designed, powerful, highly secure HP EliteBook 845. Created for people on the move, this thin and light laptop helps people confidently connect and stay productive in almost any setting. Funkcijos Designed for comfort Work with peace of mind Easy connections |
| Product description: | HP EliteBook 845 G7 Notebook - 14" - Ryzen 5 Pro 4650U - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | AMD Ryzen 5 Pro 4650U / 2.1 GHz (4 GHz) / 8 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe, TLC, HP Value |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | AMD Radeon Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | NFC, Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Battery: | 3-cell - up to 25 hours |
| Features: | Hall sensor |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 32.36 cm x 21.47 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.34 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
Aprašymas
Ease through your multi-task, multi-place day with the beautifully designed, powerful, highly secure HP EliteBook 845. Created for people on the move, this thin and light laptop helps people confidently connect and stay productive in almost any setting.
Funkcijos
Designed for comfort
Work with peace of mind
Easy connections