HP EliteBook 840 G8 i5-1135G7 14.0in FHD
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 358N6EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 358N6EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2608,08 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteBook 840 G8 Notebook - 14" - Intel Core i5 - 1135G7 - 16 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i5 (11th Gen) - 1135G7 / 2.4 GHz, up to 4.2 GHz / 8 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Battery: | 3-cell - up to 14.5 hours |
| Features: | Tile module |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 32.34 cm x 21.46 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.32 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
| Bundled services: | HP 3 years Next Business Day Onsite Hardware Support for Notebooks (Unit Only) |
Aprašymas Teams work from many locations requiring a powerful, secure, and durable laptop that connects easily to keep you productive. Meet the demands of the multi-task, multi-place, enterprise-business workday with the HP EliteBook 840. Funkcijos Comes with an 85-percent screen-to-body ratio and a quiet and comfortable keyboard to work on Security features work together to create an always-on, always-acting, resilient defense Do your best work with Wi-Fi 6, long battery life, and a powerful processor |
| Product description: | HP EliteBook 840 G8 Notebook - 14" - Intel Core i5 - 1135G7 - 16 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i5 (11th Gen) - 1135G7 / 2.4 GHz, up to 4.2 GHz / 8 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Battery: | 3-cell - up to 14.5 hours |
| Features: | Tile module |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh): | 32.34 cm x 21.46 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.32 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years |
| Bundled services: | HP 3 years Next Business Day Onsite Hardware Support for Notebooks (Unit Only) |
Aprašymas
Teams work from many locations requiring a powerful, secure, and durable laptop that connects easily to keep you productive. Meet the demands of the multi-task, multi-place, enterprise-business workday with the HP EliteBook 840.
Funkcijos
Comes with an 85-percent screen-to-body ratio and a quiet and comfortable keyboard to work on
Security features work together to create an always-on, always-acting, resilient defense
Do your best work with Wi-Fi 6, long battery life, and a powerful processor