HP EB 640 G9 i7-1270P 14i 16/512GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 724G6EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 724G6EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2527,81 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteBook 640 G9 Notebook - 14" - Intel Core i7 - 1270P - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (12th Gen) - 1270P / 2.2 GHz, up to 4.8 GHz / 18 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell |
| Features: | HP Tamper Lock |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 32.19 cm x 21.39 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.37 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | - ENERGY STAR Qualified EPEAT Climate+ |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years - on-site Limited warran |
Aprašymas The HP EliteBook 640 is a cost-effective, powerful, and secure PC that allows easy standardization, while giving end-users the tools needed work from almost anywhere. Designed around the fundamental needs of enterprise businesses, this PC features the collaboration, power, and security your business needs to stay on top. Funkcijos Crystal-clear speakers Latest Intel processor Protected by HP Wolf Security |
| Product description: | HP EliteBook 640 G9 Notebook - 14" - Intel Core i7 - 1270P - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (12th Gen) - 1270P / 2.2 GHz, up to 4.8 GHz / 18 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell |
| Features: | HP Tamper Lock |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 32.19 cm x 21.39 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.37 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | - ENERGY STAR Qualified EPEAT Climate+ |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years - on-site Limited warran |
Aprašymas
The HP EliteBook 640 is a cost-effective, powerful, and secure PC that allows easy standardization, while giving end-users the tools needed work from almost anywhere. Designed around the fundamental needs of enterprise businesses, this PC features the collaboration, power, and security your business needs to stay on top.
Funkcijos
Crystal-clear speakers
Latest Intel processor
Protected by HP Wolf Security