HP EB 640 G9 i3-1215U 14i 16/256GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 6F2G7EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 6F2G7EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1557,14 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteBook 640 G9 Notebook - 14" - Core i3 1215U - 16 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit (downgrade from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence - English / Estonian / Latvian |
| Processor: | Intel Core i3 (12th Gen) 1215U / 1.2 GHz (4.4 GHz) / 10 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel UHD Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell - up to 13.75 hours |
| Features: | HP Tamper Lock |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 32.19 cm x 21.39 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.37 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas The HP EliteBook 640 is a cost-effective, powerful, and secure PC that allows easy standardization, while giving end-users the tools needed work from almost anywhere. Designed around the fundamental needs of enterprise businesses, this PC features the collaboration, power, and security your business needs to stay on top. Funkcijos Crystal-clear speakers Latest Intel processor Protected by HP Wolf Security |
| Product description: | HP EliteBook 640 G9 Notebook - 14" - Core i3 1215U - 16 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit (downgrade from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence - English / Estonian / Latvian |
| Processor: | Intel Core i3 (12th Gen) 1215U / 1.2 GHz (4.4 GHz) / 10 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel UHD Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell - up to 13.75 hours |
| Features: | HP Tamper Lock |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 32.19 cm x 21.39 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.37 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years Limited warranty - batte |
Aprašymas
The HP EliteBook 640 is a cost-effective, powerful, and secure PC that allows easy standardization, while giving end-users the tools needed work from almost anywhere. Designed around the fundamental needs of enterprise businesses, this PC features the collaboration, power, and security your business needs to stay on top.
Funkcijos
Crystal-clear speakers
Latest Intel processor
Protected by HP Wolf Security