HP EB 640 G10 i7-1355U 14i 16GB/512GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 816U4EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 816U4EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1958,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteBook 640 G10 Notebook - 14" - Intel Core i7 - 1355U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook - 180-degree hinge design |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (13th Gen) - 1355U / 1.7 GHz, up to 5 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | NFC, Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell - up to 14 hours |
| Features: | HP Tamper Lock |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Colour: | Pike silver aluminium |
| Dimensions (wxdxh): | 32.19 cm x 21.39 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.41 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
Aprašymas Simplify hybrid work with the cost-effective, highly secure, and easily managed HP EliteBook 640. An Intel processor, a wide variety of ports, and connectivity options allow easy adoption for use at home, in the office, or when traveling. Funkcijos Look your best, even in low light Fast and efficient wireless LAN Protected by HP Wolf Security Enterprise performance for hybrid work |
| Product description: | HP EliteBook 640 G10 Notebook - 14" - Intel Core i7 - 1355U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook - 180-degree hinge design |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (13th Gen) - 1355U / 1.7 GHz, up to 5 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | NFC, Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell - up to 14 hours |
| Features: | HP Tamper Lock |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Colour: | Pike silver aluminium |
| Dimensions (wxdxh): | 32.19 cm x 21.39 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.41 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
Aprašymas
Simplify hybrid work with the cost-effective, highly secure, and easily managed HP EliteBook 640. An Intel processor, a wide variety of ports, and connectivity options allow easy adoption for use at home, in the office, or when traveling.
Funkcijos
Look your best, even in low light
Fast and efficient wireless LAN
Protected by HP Wolf Security
Enterprise performance for hybrid work