HP EB 630 G11 U5 135U 13in 16GB/512GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 9Y7M3ET#B1R
Prekės kodas (MPN): 9Y7M3ET#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2352,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteBook 630 G11 Notebook - AI Ready - 13.3" - Intel Core Ultra 5 - 135U - vPro - 16 GB RAM - 512 |
| Product type: | Notebook - AI Ready |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Platform technology: | Intel vPro Platform |
| Processor: | Intel Core Ultra 5 (Series 1) - 135U up to 4.4 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 13.3" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell |
| Features: | Hall sensor, thermal sensor |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Colour: | Pike silver aluminium |
| Dimensions (wxdxh): | 30.31 cm x 21.51 cm x 1.7 cm |
| Weight: | 1.31 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
Aprašymas The right AI-enhanced PC is essential for any workforce. The secure and easy to manage HP EliteBook 630 provides a wide range of configurable features with the Intel processor, robust memory, and rich collaboration features that allows for easy standardization within existing IT environments. Funkcijos Enterprise performance improvements Crystal-clear speakers Help protect shared future Intel powers PCs enhanced by AI Security is your top priority Fast and efficient wireless LAN |
| Product description: | HP EliteBook 630 G11 Notebook - AI Ready - 13.3" - Intel Core Ultra 5 - 135U - vPro - 16 GB RAM - 512 |
| Product type: | Notebook - AI Ready |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Platform technology: | Intel vPro Platform |
| Processor: | Intel Core Ultra 5 (Series 1) - 135U up to 4.4 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 13.3" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell |
| Features: | Hall sensor, thermal sensor |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Colour: | Pike silver aluminium |
| Dimensions (wxdxh): | 30.31 cm x 21.51 cm x 1.7 cm |
| Weight: | 1.31 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
Aprašymas
The right AI-enhanced PC is essential for any workforce. The secure and easy to manage HP EliteBook 630 provides a wide range of configurable features with the Intel processor, robust memory, and rich collaboration features that allows for easy standardization within existing IT environments.
Funkcijos
Enterprise performance improvements
Crystal-clear speakers
Help protect shared future
Intel powers PCs enhanced by AI
Security is your top priority
Fast and efficient wireless LAN