HP EB 630 G10 i5-1335U 13.3i 16GB/256GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 817T3EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 817T3EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2158,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteBook 630 G10 Notebook - 13.3" - Intel Core i5 - 1335U - 16 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i5 (13th Gen) - 1335U / 1.3 GHz, up to 4.6 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe |
| Display: | 13.3" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell - up to 11.5 hours |
| Features: | HP Tamper Lock |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Colour: | Pike silver aluminium |
| Dimensions (wxdxh): | 30.69 cm x 20.84 cm x 1.59 cm |
| Weight: | 1.22 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
Aprašymas The HP EliteBook 630 is a cost-effective, powerful, and secure PC that allows easy standardization into existing IT environments, while giving end-users the tools they need to work from almost anywhere. Funkcijos Built for hybrid work Collaborate confidently HD camera with backlight WDR |
| Product description: | HP EliteBook 630 G10 Notebook - 13.3" - Intel Core i5 - 1335U - 16 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i5 (13th Gen) - 1335U / 1.3 GHz, up to 4.6 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe |
| Display: | 13.3" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell - up to 11.5 hours |
| Features: | HP Tamper Lock |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Colour: | Pike silver aluminium |
| Dimensions (wxdxh): | 30.69 cm x 20.84 cm x 1.59 cm |
| Weight: | 1.22 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
Aprašymas
The HP EliteBook 630 is a cost-effective, powerful, and secure PC that allows easy standardization into existing IT environments, while giving end-users the tools they need to work from almost anywhere.
Funkcijos
Built for hybrid work
Collaborate confidently
HD camera with backlight WDR