HP EB 6 6 G1iR 16 U5 120U 16i 16GB/512GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): CS7T8AT#ABB
Prekės kodas (MPN): CS7T8AT#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 15 vnt. 1-5 d.d. 15 / - vnt. | 1734,20 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteBook 6 G1iR Notebook - 16" - Intel Core 5 - 120U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English |
| Processor: | Intel Core 5 (Series 1) - 120U up to 5 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 16" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics: | Intel Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Microsoft copilot: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell |
| Features: | Hall sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Colour: | Pike silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.94 cm x 25.1 cm x 1.7 cm |
| Weight: | 1.75 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Manufacturer selling program: | HP Smart Buy |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
Aprašymas The HP EliteBook 6 G1iR Notebook combines performance and functionality to meet the demands of modern professionals. With a vibrant 1920 x 1200 WUXGA LED display enhanced by IPS technology, this notebook offers stunning visuals and a spacious widescreen experience. The efficient 10-core Intel Core 5 processor, complemented by 16 GB of DDR5 RAM, delivers speed and multitasking capabilities, ensuring that even intensive tasks are handled with ease. Equipped with advanced security features such as a fingerprint reader and HP Tamper Lock, the HP EliteBook provides peace of mind while working on sensitive projects. The built-in dual array microphone and Poly Studio speakers enhance audio quality for seamless communication, while the inclusion of an HDMI port and multiple USB ports ensures versatile connectivity options. With a spill-resistant keyboard and HP Fast Charge technology, this notebook is designed to withstand the rigors of daily use, making it an ideal choice for those who prioritize reliability and performance. Funkcijos Vibrant 1920 x 1200 WUXGA LED display 10-core Intel Core 5 processor for efficient performance 16 GB DDR5 RAM for seamless multitasking Advanced security features including fingerprint reader Spill-resistant keyboard designed for durability |
| Product description: | HP EliteBook 6 G1iR Notebook - 16" - Intel Core 5 - 120U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English |
| Processor: | Intel Core 5 (Series 1) - 120U up to 5 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 16" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Graphics: | Intel Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Microsoft copilot: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell |
| Features: | Hall sensor, HP Tamper Lock, thermal sensor, HP Sure Platform |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Colour: | Pike silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.94 cm x 25.1 cm x 1.7 cm |
| Weight: | 1.75 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Manufacturer selling program: | HP Smart Buy |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
Aprašymas
The HP EliteBook 6 G1iR Notebook combines performance and functionality to meet the demands of modern professionals. With a vibrant 1920 x 1200 WUXGA LED display enhanced by IPS technology, this notebook offers stunning visuals and a spacious widescreen experience. The efficient 10-core Intel Core 5 processor, complemented by 16 GB of DDR5 RAM, delivers speed and multitasking capabilities, ensuring that even intensive tasks are handled with ease.
Equipped with advanced security features such as a fingerprint reader and HP Tamper Lock, the HP EliteBook provides peace of mind while working on sensitive projects. The built-in dual array microphone and Poly Studio speakers enhance audio quality for seamless communication, while the inclusion of an HDMI port and multiple USB ports ensures versatile connectivity options. With a spill-resistant keyboard and HP Fast Charge technology, this notebook is designed to withstand the rigors of daily use, making it an ideal choice for those who prioritize reliability and performance.
Funkcijos
Vibrant 1920 x 1200 WUXGA LED display
10-core Intel Core 5 processor for efficient performance
16 GB DDR5 RAM for seamless multitasking
Advanced security features including fingerprint reader
Spill-resistant keyboard designed for durability