HP EB 1040 G9 i7-1255U 14in 16GB/512GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 6T1X1EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 6T1X1EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 4048,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteBook 1040 G9 Notebook - 14" - Intel Core i7 - 1255U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit (downgrade from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence - English |
| Processor: | Intel Core i7 (12th Gen) - 1255U / 1.7 GHz, up to 4.7 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" WLED touchscreen 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz - 162 ppi |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Battery: | 3-cell - up to 13.75 hours |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 31.52 cm x 22.43 cm x 1.93 cm |
| Weight: | 1.16 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
| Bundled services: | HP 3 years Next Business Day Onsite Hardware Support with Travel for Notebooks |
Aprašymas Discover the possibilities of elite mobility with the HP EliteBook 1040. Built for dynamic workstyles and constantly evolving business environments, this PC elevates PC design, connectivity, and security wherever work takes you. Funkcijos Intelligent design Connect and collaborate seamlessly |
| Product description: | HP EliteBook 1040 G9 Notebook - 14" - Intel Core i7 - 1255U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit (downgrade from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence - English |
| Processor: | Intel Core i7 (12th Gen) - 1255U / 1.7 GHz, up to 4.7 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" WLED touchscreen 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz - 162 ppi |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Battery: | 3-cell - up to 13.75 hours |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 31.52 cm x 22.43 cm x 1.93 cm |
| Weight: | 1.16 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
| Bundled services: | HP 3 years Next Business Day Onsite Hardware Support with Travel for Notebooks |
Aprašymas
Discover the possibilities of elite mobility with the HP EliteBook 1040. Built for dynamic workstyles and constantly evolving business environments, this PC elevates PC design, connectivity, and security wherever work takes you.
Funkcijos
Intelligent design
Connect and collaborate seamlessly