HP EB 1040 G9 i7-1255U 14.0i 32GB 1TB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 6T205EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 6T205EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 4576,09 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteBook 1040 G9 Notebook - 14" - Intel Core i7 - 1265U - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (12th Gen) - 1265U / 1.8 GHz, up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card |
| Battery: | 3-cell - up to 13.75 hours |
| Features: | Accelerometer, ambient light sensor, magnetometer, gyro sensor, hall sensor, Time of Flight (ToF), HP Tamp |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 31.52 cm x 22.431 cm x 1.931 cm |
| Weight: | 1.16 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - 1 year Limited warranty - battery - 1 year |
Aprašymas Discover the possibilities of elite mobility with the HP EliteBook 1040. Built for dynamic workstyles and constantly evolving business environments, this PC elevates PC design, connectivity, and security wherever work takes you. Funkcijos Intelligent design Connect and collaborate seamlessly |
| Product description: | HP EliteBook 1040 G9 Notebook - 14" - Intel Core i7 - 1265U - 32 GB RAM - 1 TB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 11 Pro - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (12th Gen) - 1265U / 1.8 GHz, up to 4.8 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 32 GB DDR5 (1 x 32 GB) |
| Storage: | 1 TB SSD - NVMe, TLC |
| Display: | 14" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card |
| Battery: | 3-cell - up to 13.75 hours |
| Features: | Accelerometer, ambient light sensor, magnetometer, gyro sensor, hall sensor, Time of Flight (ToF), HP Tamp |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 31.52 cm x 22.431 cm x 1.931 cm |
| Weight: | 1.16 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - 1 year Limited warranty - battery - 1 year |
Aprašymas
Discover the possibilities of elite mobility with the HP EliteBook 1040. Built for dynamic workstyles and constantly evolving business environments, this PC elevates PC design, connectivity, and security wherever work takes you.
Funkcijos
Intelligent design
Connect and collaborate seamlessly