HP EB 1040 G9 i5-1235U 14.0i 16GB 512GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 6T1W9EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 6T1W9EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3352,72 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP EliteBook 1040 G9 Notebook - 14" - Intel Core i5 - 1235U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro (downgrade from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence - English / Estonian / Latvian / Lithu |
| Processor: | Intel Core i5 (12th Gen) - 1235U / 1.3 GHz, up to 4.4 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC, HP Value |
| Display: | 14" WLED HP SureView Reflect 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card |
| Battery: | 3-cell - up to 10 hours |
| Features: | Accelerometer, ambient light sensor, magnetometer, gyro sensor, hall sensor, Time of Flight (ToF), HP Tamp |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 31.52 cm x 22.431 cm x 1.931 cm |
| Weight: | 1.16 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - 1 year Limited warranty - battery - 1 year |
Aprašymas Ideal for mobile professionals needing best-in-class, business rugged notebooks with enhanced system and graphic performance in a managed-IT environment. Discover the possibilities of elite mobility with the HP EliteBook 1040. Built for dynamic work styles and constantly evolving business environments, this PC elevates PC design, connectivity, and security wherever work takes you. Funkcijos Security is your top priority HP Sure Sense Fast and efficient wireless LAN Browse confidently 5-megapixel camera with HP Auto Frame Lightweight and mobile Wake and lock with your presence |
| Product description: | HP EliteBook 1040 G9 Notebook - 14" - Intel Core i5 - 1235U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro (downgrade from Windows 11 Pro) + Windows 11 Pro Licence - English / Estonian / Latvian / Lithu |
| Processor: | Intel Core i5 (12th Gen) - 1235U / 1.3 GHz, up to 4.4 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe, TLC, HP Value |
| Display: | 14" WLED HP SureView Reflect 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | ClickPad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 wireless card |
| Battery: | 3-cell - up to 10 hours |
| Features: | Accelerometer, ambient light sensor, magnetometer, gyro sensor, hall sensor, Time of Flight (ToF), HP Tamp |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Dimensions (wxdxh): | 31.52 cm x 22.431 cm x 1.931 cm |
| Weight: | 1.16 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | TCO Certified Notebooks 9, ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - 1 year Limited warranty - battery - 1 year |
Aprašymas
Ideal for mobile professionals needing best-in-class, business rugged notebooks with enhanced system and graphic performance in a managed-IT environment. Discover the possibilities of elite mobility with the HP EliteBook 1040. Built for dynamic work styles and constantly evolving business environments, this PC elevates PC design, connectivity, and security wherever work takes you.
Funkcijos
Security is your top priority
HP Sure Sense
Fast and efficient wireless LAN
Browse confidently
5-megapixel camera with HP Auto Frame
Lightweight and mobile
Wake and lock with your presence